• تاریخ: 2016-08-19
  • شناسه خبر: 19996
  • 307 بازدید

آیت ا..نورمفیدی: بی انصافی در نقد نوعی گناه است/منتقدان دولت انصاف داشته باشند

ارکین نیوز- نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت: منتقدان دولت مُنصف باشند و بدانند که بی انصافی در نقد نوعی گناه است. آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه امروز ...

ارکین نیوز- نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت: منتقدان دولت مُنصف باشند و بدانند که بی انصافی در نقد نوعی گناه است.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان افزود: طبق فرمایش امام علی (ع) باید هم با پروردگار و هم با مردم با انصاف رفتار کنیم، خوبی ها را ببینیم و نقد سالم و مشفقانه داشته باشیم.
عضو مجلس خبرگان با اشاره به در پیش بودن چهارم شهریور ماه مصادف با روز کارمند، اضافه کرد: کارمندان خدمتگزار مردم و نشان دهنده چهره نظام و دولت هستند و از این جهت مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده دارند.
امام جمعه گرگان در بخش دیگری از خطبه های نماز با اشاره به انتشار نوار صوتی حسینعلی منتظری در خصوص اعدام های سال ۶۷ گفت: ایشان نه تنها با اعدام منافقین موافق بود بلکه حتی مواضع فقهی شدیدتری نسبت به امام (ره) داشت.
آیت الله نورمفیدی اضافه کرد: علت انتشار نوار صوتی منتظری بعد از نزدیک به ۳۰ سال را باید در موقعیت ایران اسلامی جستجو کرد؛ اکنون کشورمان موقعیت خیلی خوبی در منطقه پیدا کرده و در مقابل موقعیت عربستان و رژیم صهیونیستی ضعیف شده است.
امام جمعه گرگان با بیان اینکه این نوار برای تخریب انقلاب، امام (ره) و نزدیکان ایشان منتشر شد، گفت: در اجلاس منافقین که ماه های اخیر در فرانسه برگزار شد ترکی الفصیل به نمایندگی از عربستان شرکت کرد و قول حمایت از تروریست ها را داد لذا مسائل پیش آمده اخیر مشکوک است هر چند مردم منافقین را به خوبی می شناسند و این گروه نزد ملت منفور است.
آیت الله نورمفیدی با یادآوری عملیات مرصاد اظهار داشت: منافقین قصد داشتند سه روزه به تهران برسند، در آن زمان نیروهای منافقین در زندان های کشور به امید همراهی گروهکشان در عملیات فروغ جاویدان دست به شورش زدند و حتی قصد فرار و جنگ داشتند لذا در چنین شرایطی باید تکلیف آنها روشن می شد.
امام جمعه گرگان با اشاره به ترورهای کور منافقین که مردم بیگناه را تکه تکه کردند، این پرسش را مطرح که آیا می شود در مقابل چنین گروه بی رحمی که بویی از انسانیت نبرده کوتاه آمد و اجازه داد هر کاری که دلشان می خواهد، انجام دهند؟
نماینده ولی فقیه در گلستان همچنین با تبریک فرا رسیدن روز پزشک اظهار داشت: پزشکان از ارکان اصلی هر جامعه هستند و البته همه آنها باید جایگاه خود را به خوبی بشناسند و از آن برای خدمت صادقانه به آحاد مردم استفاده کنند.
آیت الله نورمفیدی به مصرف زیاد انرژی در کشورمان نیز اشاره کرد و گفت: در فصل تابستان مصرف آب و برق زیاد است لذا همه ما وظیفه صرفه جویی داریم، اگر توجهی نداشته باشیم خودمان دچار مشکل می شویم.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست