• تاریخ: 2015-12-17
  • شناسه خبر: 11888
  • 489 بازدید

امام جمعه آق قلا:با اتحاد و انسجام می توان نقشه های دشمنان را برهم زد

ارکین نیوز-حاج عبدالحی آخوندمیزاعلی امروز در مراسم نکوداشت شهدای اهل سنت شمال کشور در گرگان گفت:با اتحاد،انسجام و همدلی می توان نقشه های شوم دشمنان اسلام را نقش برآب کرد. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ،وی به اتحاد و انسجام ...

ارکین نیوز-حاج عبدالحی آخوندمیزاعلی امروز در مراسم نکوداشت شهدای اهل سنت شمال کشور در گرگان گفت:با اتحاد،انسجام و همدلی می توان نقشه های شوم دشمنان اسلام را نقش برآب کرد.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ،وی به اتحاد و انسجام مسلمانان در همه مکان و زمان اشاره نمود و افزود:دشمنان انقلاب اسلامی از هر ترفند و وسیله استفاده می کنند تا بر مسلمانان ضربه وارد کنند اما ما باید طبق متن قرآن کریم با اتحاد در مقابل آنان ایستادگی کنیم.

امام جمعه آق قلا اظهار داشت:برادران اهل سنت در کنار برادران اهل تشییع در دفاع از اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند که این نشان از اتحاد شیعه و سنی می باشد.

حاج آخوند میزاعلی همه مومنان و مسلمانان را همچون قطره باران به یکدیگر متصل دانست و یادآور شد: رفاه و آسایش امروز ما به خاطر ایثارگری و فداکاری اسرا، جانبازان و شهدا است که باید قدر دان آنها باشیم.

وی با اشاره به نقش وحدت و اتحاد در موفقیت جوامع اسلامی گفت: همه مردم اعم از شیعه و سنی باید در جهت حفظ وحدت جامعه تلاش نمایند و اگر می خواهیم دین اسلام سربلند باشد باید وحدت کلمه را حفظ کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست