• تاریخ: 2017-06-16
  • شناسه خبر: 23127
  • 850 بازدید

استقبال پرشور مردم گلستان از قهرمانان مچ انداز آسیا

ارکین نیوز- مراسم استقبال از مدال آوران مچ انداز استان گلستان در مسابقات آسیایی با حضور طیبی مدیرکل و کارکنان ورزش و جوانان استان،ریاست ادارات ورزش و جوانان گرگان ، آق قلا و وشمگیر پیشکسوتان ورزش٬ ورزشکاران و ورزش دوستان ...

ارکین نیوز- مراسم استقبال از مدال آوران مچ انداز استان گلستان در مسابقات آسیایی با حضور طیبی مدیرکل و کارکنان ورزش و جوانان استان،ریاست ادارات ورزش و جوانان گرگان ، آق قلا و وشمگیر پیشکسوتان ورزش٬ ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان آق قلا و انبارالوم و خانواده های مدال آوران در گرگان برگزار شد.

به گزارش ارکین نیوز، شیرمردان صحرای گلستان که اخیرا در معیت تیم ملی مچ اندازی جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در مسابقات قهرمانی مچ اندازی به قرقیزستان اعزام شدند،با درخشش در این مسابقات با کسب مدالهای رنگارنگ به میهن بازگشتند…

ابراهیم ایری،سخید ایزدی دو دلاور مرد خطه آق قلا در اوزان ۷۵ کیلوگرم بترتیب عناوین دوم و چهارمی مسابقات را به خود اختصاص دادند.

اما پهلوان نامی و شیر مرد آهنین انبارالوم بخش وشمگیر شهرستان آق قلا نعمت غفاری نیا نیز در سنگین وزن ۱۱۰ کیلوگرم توانست با غرش ببرآسای خود در قسمت راست دست،یکی پس از دیگری بر حریفان خود فائق آمده و تنها مدال طلای این دور از رقابتهای آسیایی را برای کشور ایران به ارمغان بیاورد.
photo_2017-06-16_02-49-19
این مسابقات از هفدهم تا بیستم ماه جاری با حضور قدرتهای برتر آسیا در قرقیزستان برگزار شده بود که این دلاورمردان آق قلایی در معیت تیم ملی کشورمان برای ایران اسلامی افتخار آفرینی نمودند.

جا داره از تقدیر ویژه داشته باشیم از مربیان زحمتکش این عزیزان بخصوص عزیز آل هوز مربی زحمتکش این قهرمانان و همچنین از کلیه دوستانی که حامی آنها بودند نیز قدردانی می شود..

*ارکین نیز این قهرمانی را به عزیزان پرتلاش و خانواده آنها و جامعه ورزش ایران اسلامی بخصوص مردم خونگرم استان و شهرستان آق قلا تبریک می گوید..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست