• تاریخ: 2016-08-27
  • شناسه خبر: 20193
  • 420 بازدید

استان گلستان بر خلاف نامش با کمبودها و مشکلات زیادی مواجه است

ارکین نیوز-نماینده مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: استان گلستان بر خلاف نامش با کمبودها و مشکلات زیادی مواجه است که نیاز به اعتبارات و توجه ویژه مسئولان دارد. به گزارش خبرگزا ...

ارکین نیوز-نماینده مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: استان گلستان بر خلاف نامش با کمبودها و مشکلات زیادی مواجه است که نیاز به اعتبارات و توجه ویژه مسئولان دارد.

به گزارش خبرگزای تسنیم از مینودشت، شهرام غراوی عصر امروز در نشست هم‌اندیشی نخبگان، علما و معتمدین شهرستان‌های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه با وزیر کشور اظهار داشت: استان گلستان بر خلاف نامش با کمبودها و مشکلات زیادی مواجه است که نیاز به اعتبارات و توجه ویژه مسئولان دارد.

وی همچنین برلزوم پیگیری اجرایی شدن طرح های مصوب سفر ریاست جمهوری به این استان مانند زهکشی اراضی کم بازده شمال استان. راه آهن گرگان – مشهد، تکمیل سد نرماب چل چای و اجرایی شدن منطقه آزاد تجاری تاکید کرد.

غراوی پرداخت مطالبات کشاورزان ازسوی دولت را ضروری دانست و گفت: به علت پرداخت نشدن این مطالبات، برخی آسیب‌های اجتماعی در خانواده‌ها ایجاد شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های مینودشت، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان برای توسعه همه جانبه کشور و استان گلستان تاکید کرد.

وی با اشاره به مشکلات و محرمیت‌های حوزه انتخابیه خود شامل ۴ شهرستان شرق استان گلستان گفت، شهرستان های مینودشت، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه از محرومترین مناطق استان گلستان است.

امام جمعه اهل سنت قازانقایه هم در این نشست با بیان این‌که مرزداران ترکمن مرزهای شمالی را امن نگه داشته‌اند، گفت: گلستان امن‌ترین مرزهای کشور را دارد.

آخوند ناصر قزل اظهار کرد: مرزی که مرزداران ترکمن از آن حفاظت و حراست می کنند امن ترین مرزهای کشور است.

وی استان گلستان را گلچینی از اقوام کشور دانست و گفت: با وجود تنوع قومیت‌ها و مذاهب در استان گلستان، اختلافات قومی و مذهبی در این استان وجود ندارد.

امام جمعه اهل سنت قازانقایه با بیان این که دولت اعتدال میراث دار دولت رجایی و باهنر است، افزود: مردم از افراط و تفریط خسته شدند به همین دلیل تفکر دولت اعتدال را پذیرفتند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست