• تاریخ: 2017-03-17
  • شناسه خبر: 22546
  • 221 بازدید

استاندار گلستان: کاندیداهای انتخابات قول ندهند/لزوم مبارزه با پیروزی جناحی و رانتی

ارکین نیوز- استاندار گلستان با بیان اینکه کاندیداهای انتخابات پیش رو نباید فقط قول بدهند از مردم خواست تا با پیروزی‌های جناحی، رانتی و قومیتی مبارزه کنند. حسن صادقلو صبح پنجشنبه در آخرین جلسه شورای اداری استان گلستان در ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان با بیان اینکه کاندیداهای انتخابات پیش رو نباید فقط قول بدهند از مردم خواست تا با پیروزی‌های جناحی، رانتی و قومیتی مبارزه کنند.

حسن صادقلو صبح پنجشنبه در آخرین جلسه شورای اداری استان گلستان در سال ۹۵، اظهار کرد: انتخابات برای ما یک سرمایه است و باید روی آن حساس باشیم زیرا در سرنوشت مردم تاثیر زیادی دارد.

وی افزود: کاندیداها باید در این شرایط با یکدیگر رفیق باشند و به ستادهای یکدیگر سر بزنند.

صادقلو تصریح کرد: کاندیداها نباید اهل قول باشند زیرا قول دادن به معنی کلک و دغل کاری انتخاباتی است و آنها باید برنامه ارائه دهند.

وی ادامه داد: در انتخابات باید طوری رفتار کنیم که کسی با استفاده از رانت، جناح و قومیت پیروز نشود و مردم در این بخش حساس باشند.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: باید در مقابل حرکاتی که موجب نا امیدی، دلسردی و ناسالم شدن انتخابات می شود، بایستیم و حضور حداکثری مردم هم خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

صادقلو افزود: ۸۰.۳۹ درصد مردم گلستان در انتخابات گذشته شرکت داشتند و می توان آن انتخابات را آرام ترین انتخابات کشور دانست.

وی یادآور شد: همه مردم باید برای برگزاری پرشور انتخابات مشارکت کنند و امیدواریم این اتفاق در استان گلستان رخ دهد.

صادقلو با اشاره به مهمان پذیر بودن گلستان در ایام نوروز، گفت: باید برای ورودی های استان برنامه داشته باشیم و در اطلاع رسانی و برخورد با مسافران خوب عمل کنیم.

وی ادامه داد: باید نسبت به مشکلات مسافران حساسیت نشان دهیم و به مشکلات آنها رسیدگی کنیم و نظم و نظافت شهری و خلاقیت رسیدگی به مسافران نوروزی در استان بسیار مهم است.

​پرداخت ۷۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان

استاندار گلستان در خصوص پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی استان، گفت: در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی ۷۲۰ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به ۶۲۰ واحد تولیدی در استان گلستان پرداخت شد.

صادقلو افزود: ۴۷۰ میلیارد تومان به ۴۰۰ واحد تولیدی از طریق معرفی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و ۲۵۰ میلیارد تومان هم به ۲۴۰ واحد صنعتی به طور مستقیم توسط بانک‌ها پرداخت شد.

وی بیان کرد: استان گلستان در بخش پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی رتبه پنجم کشور را در اختیار دارد.

صادقلو با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید هشت هزار و ۳۰۳ پروژه در استان گلستان افتتاح و کلنگ زنی شد، اظهار کرد: از این تعداد ۵۹۵ مورد کلنگ زنی بوده و در مجموع سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در بخش عمرانی و اقتصادی استان هزینه شده است.

وی ادامه داد: هزار و ۲۵۶ پروژه در گرگان با هزینه ۵۸۰ میلیارد تومان، هزار و ۲۳۱ پروژه در گنبدکاووس با هزینه ۵۲۴ میلیارد تومان، ۷۷۹ پروژه در علی آباد کتول با هزینه ۴۱۳ میلیارد تومان، ۸۴۰ پروژه در کلاله با هزینه ۲۰۰ میلیارد تومان، ۵۵۰ پروژه در آق قلا با هزینه ۲۲۰ میلیارد تومان، ۴۸۴ پروژه در رامیان با هزینه ۱۲۱ میلیارد تومان، ۲۹۶ پروژه در بندرگز با هزینه ۳۲۹ میلیارد تومان، ۳۰۴ پروژه در مراوه تپه با هزینه ۱۳۶ میلیارد تومان، ۴۱۶ پروژه در گالیکش با هزینه ۹۲ میلیارد تومان، ۳۸۳ پروژه در کردکوی با هزینه ۱۸۴ میلیارد تومان، ۸۴۳ پروژه در آزادشهر با هزینه ۲۴۹ میلیارد تومان، ۳۹۱ پروژه در مینودشت با هزینه ۱۰۷ میلیارد تومان، ۲۱۳ پروژه در بندرترکمن با هزینه ۲۰۵ میلیارد تومان و ۳۱۷ پروژه در گمیشان با هزینه ۱۲۱ میلیارد تومان در دولت تدبیر و امید انجام شد.

استاندار گلستان با اشاره پروژه‌های تفاهم شده در سفر ریاست جمهوری به گلستان، گفت: ۱۲۱ پروژه در بخش تفاهمات داشتیم که ۱۲۰ مورد آن تا انتهای دولت به اتمام خواهد رسید.

صادقلو افزود: از مجموع ۱۳۷ پروژه دارای برش استانی در گلستان تا پایان بهمن ۸۹ درصد آن به اتمام رسید.

وی در خصوص وضعیت جزیره آشوراده یادآور شد: مطالعات توسعه گردشگری جزیره آشوراده بر مبنای شاخص‌های زیست محیطی انجام شده و باید در کمیسیون ماده دو مجلس شورای اسلامی به تصویب نهایی برسد.

صادقلو با اشاره به موضوع ریل پایه در گلستان گفت: در حال توافق هستیم تا ریل پایه از گرگان به گنبد و سپس به کلاله کشیده شود و در انتظار تصمیم نهایی وزارت راه و شهرسازی هستیم.

وی بیان کرد: ۱۴ منطقه آلوده استان در دست مطالعه و اجرای طرح شهید شوشتری قرار دارند که نیازمند اقدامات نیروهای نظامی و انتظامی هستند/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست