• تاریخ: 2016-02-10
  • شناسه خبر: 14518
  • 338 بازدید

استاندار گلستان: نامزدها از دادن وعده های انتخاباتی پرهیز کنند

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به انتخابات مهم ۷ اسفند امسال از نامزدهای نمایندگی خواست از دادن قول و وعده انتخاباتی به مردم خودداری کنند. حسن صادقلو روز چهارشنبه در مراسم افتتاح متمرکز پروژهای شهرستان گنبدکاووس که ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به انتخابات مهم ۷ اسفند امسال از نامزدهای نمایندگی خواست از دادن قول و وعده انتخاباتی به مردم خودداری کنند.

حسن صادقلو روز چهارشنبه در مراسم افتتاح متمرکز پروژهای شهرستان گنبدکاووس که در مصلی اهل سنت این شهرستان برگزار شد، خاطرنشان کرد: هرنوع قول دادن در زمان انتخابات و نیز گستردن سفره های رنگین از سوی نامزدها را کلک انتخاباتی می دانم و مردم باید نسبت به اینگونه اقدامات هوشیار باشند و بر اساس شایستگی به کاندیداها رای دهند.
وی بر لزوم حضور حداکثری مردم شهر ها و روستاها در این انتخابات تاکید کرد و گفت: مسئله انتخابات از ارکان نظام جمهوری اسلامی است ومسائل و مشکلات نباید مانعی برای حضور در انتخابات باشد.
صادقلو تصریح کرد: حضور در پای صندوق های اخذ رای به هیچ جناح و گروهی ارتباط ندارد و وظیفه شرعی ما شرکت در انتخابات است.
وی گفت: شخصیت نظام به حضور مردم در انتخابات و نیز راهپیمایی ۲۲ بهمن بستگی دارد چون جهانیان میزان حضور مردم را در این دو عرصه سیاسی محک می زنند.
وی از دهیاران استان خواست در حوزه انتخابات، له یا علیه کاندیدای خاصی موضع گیری نکنند زیرا آنان (دهیاران) جزئی از بدنه دولت هستند.
استاندار گلستان بر لزوم پرهیز از نگاه قومیتی در انتخابات در این استان تاکید کرد و گفت: نگاه قومیتی به انتخابات یک ناهنجاری است.
صادقلو در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه انقلاب اسلامی در ۳۷ سال گذشته خدمات زیادی در اقصی نقاط کشور انجام داده است، گفت: فلسفه این خدمت ها تشکر از مردم است که همواره در همه صحنه ها حضور داشته اند.
وی افزود: ملت ایران از آغاز نهضت امام (ره) در سال ۴۲ تاکنون بویژه در دوران پیروزی انقلاب اسلامی ماموریت های خود را به نحو احسن انجام داده و نظام و دولت ها نیز به رسم تشکر از ملت باید به آنان خدمت کنند.
صادقلو گفت: دولت یازدهم در دوسال و نیم گذشته حدود شش هزار پروژه عمرانی و اقتصادی با هزینه ۲۱ هزار میلیارد ریال انجام داده است که تنها ۲۶۹ پروژه آن کلنگ زنی بوده است که از این پروژه ها نیز ۶۰ درصد آن انجام شده است.
استاندار گلستان تصریح کرد: با انجام این پروژه ها که تمامی آنها قابل راستی آزمایی هستند برای ۱۱ هزار نفر شغل ایجاد شده است.
به گفته وی ، نرخ بیکاری استان در ابتدای دولت یازدهم ۱۳٫۷درصد بوده است که امروز به ۹٫۱ درصد رسیده است.
وی همچنین باتبریک دهه مبارک فجر، این ایام را از وقایع مهمی دانست که باید با نگاه جستجوگرانه تحلیل شود، افزود: ملت ایران در بهمن ۵۷ وقایع بسیار بزرگی را خلق کردند که برای همه ما عبرت آموز است.
وی گفت: امروز برای تداوم انقلاب نیز به عبرت آموزی نیاز داریم تا با آن در جهت خدمت بهتر و انجام ماموریت های محوله موفق باشیم.
استاندار گلستان توسعه روستاها را از دغدعه های مسئولان دانست و گفت: توسعه روستاها جز با ایجاد درآمد پایدار برای روستاییان میسر نخواهد شد.
صادقلو افزود: ایجاد درآمد پایدار در روستا نیازمند تلفیق دانش بومی روستا با فنآوری و علم روز و نیز ایجاد بنگاه های اقتصادی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست