• تاریخ: 2017-10-30
  • شناسه خبر: 24307
  • 280 بازدید

استاندار: تلاشمان را میکنیم تا مجموعه سوارکاری آق قلا به شرایط خوبی برسد

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت : شادابی خیلی خوبی در میان جمعیت دیده می شود ولی مکان اینجا و موقعیت اینجا نیاز به تلاش هایی دارد که در شأن مردم آق قلا باشد. سید مناف هاشمی استاندار گلستان حاشیه برگزاری هفته سوم کورس پایی ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت : شادابی خیلی خوبی در میان جمعیت دیده می شود ولی مکان اینجا و موقعیت اینجا نیاز به تلاش هایی دارد که در شأن مردم آق قلا باشد.

سید مناف هاشمی استاندار گلستان حاشیه برگزاری هفته سوم کورس پاییزه آق قلا به خبرنگار ما گفت : سوارکاری در خون مردم این استان خصوصا شهرستان آق قلا، ترکمن و گنبد است. خدارا شکر میکنیم که مدیریت این مجموعه ها در اختیار استان قرار گرفته و هیات های استانی آن ها را مدیریت میکنند.

هاشمی در ادامه شادابی و نشاط مردم را در مجموعه سوارکاری آق قلا خیلی خوب خواند و گفت : شادابی خیلی خوبی در میان جمعیت دیده می شود ولی مکان اینجا و موقعیت اینجا نیاز به تلاش هایی دارد که در شأن مردم اینجا باشد.

استاندار گلستان خاطر نشان کرد : ان شاءالله همه تلاشمان را انجام میدهیم که وضعیت بهتر شود و در مراجعات بعدی به این مکان، شرایط خیلی بهتری برای آن رقم خورده باشد/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست