• تاریخ: 2015-12-18
  • شناسه خبر: 11899
  • 403 بازدید

استاندارگلستان:شهدای اهل سنت شعار وحدت را عملیاتی کردند

ارکین نیوز-استاندار گلستان در مراسم نکوداشت شهدای اهل سنت شمال کشور اظهار کرد: شهدای اهل سنت شعار وحدت را عملیاتی کردند و الگویی برای همگان در مسیر همدلی و همزبانی هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان در مراسم نکوداشت شهدای اهل سنت شمال کشور اظهار کرد: شهدای اهل سنت شعار وحدت را عملیاتی کردند و الگویی برای همگان در مسیر همدلی و همزبانی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر حسن صادقلو در این مراسم که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین نماینده ولی فقیه در استان همراه بود، تصریح کرد: شهدای اهل تسنن بزرگترین عنصر نیاز در زمان یعنی وحدت را با گوش فرا دادن به فرامین رهبری انقلاب درک و عملیاتی کردند.

وی افزود: شهدا دارای مقام عالی و ارجمندی هستند و قرآن نگاه ویژه نسبت به آنان دارد و شهدای اهل تسنن با همدلی و همزبانی که با برادران اهل تشییع داشتند به ندای رهبر خود لبیک گفتند و به مبارزه باطل رفتند.

وی با بیان اینکه شهیدان زنده اند، یاد آور شد: شان شهدا در عالم هستی بسیار بلند مرتبه، تابناک و مقدس است و آنان از درجه بسیار بالایی در نزد خداوند برخوردار هستند.
1450344238_dsc_0525
استاندار گلستان با اشاره به فرموده امام خمینی(ره)، خاطر نشان کرد: ما با مسلمانان اهل تسنن یکی و واحد و مسلمان و برادر هستیم، اگر کسی کلامی بگوید که باعث تفرقه بین ما مسلمان ها شود بدانید که یا از جهل اوست یا از کسانی است که می خواهد بین مسلمانان اختلاف بیندازند.

دکتر صادقلو گفت: مقام معظم رهبری نسبت به براداری اهل تشییع و اهل تسنن تاکید دارند و ایشان در رهنمودهای خود می فرمایند باید به سمت وحدت برویم، امروز دنیای اسلام محتاج وحدت است، عوامل تفرقه هم وجود دارد که باید بر آن عوامل پیروز شد.

وی شهدای اهل تسنن این پیام و وحدت دانست و گفت: این شهیدان به واقع شعار وحدت را در صحنه عملیاتی کردند و امید است این الگو مورد توجه همه ما قرار گیرد.
1450344228_dsc_0546

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست