• تاریخ: 2016-11-13
  • شناسه خبر: 21357
  • 837 بازدید

علی نظری نایب قهرمان سپک تاکرای جهان مورد تجلیل پیشکسوتان و قهرمانان آق قلا قرار گرفت

ارکین نیوز-ساعاتی قبل طی نشستی صمیمی از علی نظری نایب قهرمان سپک تاکرای جهان توسط ورزشکاران و قهرمانان ورزشی شهرستان آق قلا تجلیل شد.. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در این نشست دکتر شیرمحمدلی عضوشورای شهر و پیشکسوت فوتبال ...

ارکین نیوز-ساعاتی قبل طی نشستی صمیمی از علی نظری نایب قهرمان سپک تاکرای جهان توسط ورزشکاران و قهرمانان ورزشی شهرستان آق قلا تجلیل شد..

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در این نشست دکتر شیرمحمدلی عضوشورای شهر و پیشکسوت فوتبال ،ابراهیم یلمه پیشکسوت والیبال،عبدالجلیل گرگانی قهرمان تنیس روی میز جانبازان و معلولان کشور،هوز سقر،منصور حسن قاسمی و عبدجان شیرمحمدلی پیشکسوتان فوتبال آق قلا ضمن تبریک به نظری جوان درباره حل مشکلات و برنامه های آتی وی و ورزش منطقه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همچنین در این نشست محمدبرذی خوش تربیت مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش جهت هرگونه همکاری با این قهرمانان اعلام آمادگی نمود…

علی نظری هم ضمن تشکر از بانیان این نشست گفت:از همه شما بزرگواران جهت حضور دراین نشست و بها دادن به ورزشکاران تشکر می کنم..

وی افزود:ما بازیکنان سپک تاکرا انتظارات چندانی مثل والیبالیستها یا فوتبالیستها نداریم اما ما راهم به نگاه یک ملی پوش ببینند و به ورزش ما هم اهمیت بدهند…
photo_2016-11-13_22-50-52
این ملی پوش با اشاره به اسطوره های این رشته در استانمان مثل جمیل کر و حامدشادان تصریح کرد:این قهرمانان را بیشتر از ما در تایلند می شناسند و احترام ویژه ای برای آنها دارند..

تانی کاظمی پور نیز در این جلسه ضمن تبریک به این قهرمان ملی از همکاری حکیم قدیرزاده و کلیه پیشکسوتان و قهرمانان جهت برگزاری این نشست تقدیر نمود و گفت:انشاا.. از این ببعد چنین نشستهایی را برای کلیه قهرمانان مدال آور بصورت مردمی برگزار خواهیم کرد..

وی از کلیه حامیان و دوستاران عاشق ورزش آق قلا که سهمی کوچک در این نشست تجلیل داشتند تشکر کرد…
photo_2016-11-13_22-51-39
photo_2016-11-13_22-52-52
photo_2016-11-13_22-54-07

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست