• تاریخ: 2016-07-11
  • شناسه خبر: 19271
  • 999 بازدید

احمد وحامدشادان در ترکیب تیم ملی فوتوالی برای حضور در المپیک ریو آماده می شود

ارکین نیوز-سرمربی تیم ملی فوتوالی از برپایی اردوی آمادگی این تیم برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو خبر داد. جعفر حاجی صفری سرمربی گلستانی تیم ملی فوتوالی در گفتگو با روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان با اعلام این خبر گفت: نخست ...

ارکین نیوز-سرمربی تیم ملی فوتوالی از برپایی اردوی آمادگی این تیم برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو خبر داد.

جعفر حاجی صفری سرمربی گلستانی تیم ملی فوتوالی در گفتگو با روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان با اعلام این خبر گفت: نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتوالی برای حضور آبرومند در رقابت های آزمایشی المپیک ریو از فردا امروز در شهرستان بجنورد آغاز می شود و تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

به گفته حاجی صفری، این رقابت ها از یکم تا هشتم شهریورماه در شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد داشت و فوتوالی برای نخستین بار به صورت آزمایشی در آن حضور دارد.

وی در مورد بازیکنان حاضر در اردو بیان کرد: این مرحله با حضور ۱۰ بازیکن به اسامی ابوذر قربانی، حامد شادان، عبدالعاطی نظری، احمد شادان، جمیل کر، عبدالحلیم رهبری و وحید ایمری (گلستان)، آیدین تشنه کام (گیلان)، عباس بنی ظریف (خوزستان) و سید محمد میرحسینی (یزد) برگزار می شود.
به گفته وی، پس از پایان مرحله نخست اردو چهار بازیکن خط خواهند خورد.

لازم به ذکر است تیم ملی فوتوالی به تازگی در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد.

فوتوالی، ورزشی بین‌المللی است که قوانین آن مثل والیبال بوده ولی مانند فوتبال با پا بازی می شود و زمانی امتیاز به دست می آید که توپ در زمین حریف به زمین اصابت کند یا حریف مرتکب خطا شود و یا نتواند توپ را برگشت دهد.

ایران پس از تایلند، قدرتمندترین تیم ملی در سطح آسیا را دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست