• تاریخ: 2016-08-12
  • شناسه خبر: 19901
  • 541 بازدید

احمدشادان و عبدالحکیم حق شناس افتخاری دیگر را برای آق قلا به ارمغان آوردند

ارکین نیوز- احمد شادان و عبدالحکیم حق شناس از تیم شهرداری آق قلا مقام نخست تنیس ساحلی کشور را به دست آوردندو افتخاری دیگر را برای ترکمن صحرا و گلستان ثبت نمودند. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،دومین مرحله مسابقات تنیس ساحلی ...

ارکین نیوز- احمد شادان و عبدالحکیم حق شناس از تیم شهرداری آق قلا مقام نخست تنیس ساحلی کشور را به دست آوردندو افتخاری دیگر را برای ترکمن صحرا و گلستان ثبت نمودند.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،دومین مرحله مسابقات تنیس ساحلی جایزه بزرگ قهرمانی کشور با حضور مدعیان ایران در بابلسر برگزار شد که در مسابقات دوبل احمدشادان و عبدالحکیم حق شناس از آق قلا با افتخار آفرینی دوباره برای استان ،به مقام قهرمانی رسیدند.

این مسابقات با شرکت ۴۴ تنیسور از کیش، گیلان، تهران، کرمان، گلستان و مازندران در قسمت انفرادی و ۲۰ تیم در قسمت دوبل به صورت تک حذفی از ۲۰ تا ۲۲ مرداد در پارکینگ صفر ساحلی بابلسر با هم رقابت کردندکه در هر دو قسمت انفرادی و دوبل تنیسورهای گلستان بر سکوی قهرمانی ایستادند.

سید محمد مهدی حسینی و مسعود خمر هر دو از گلستان به ترتیب مقام اول و دوم را در بخش انفرادی کسب کردند و اسماعیل غلامرضاپور بابلسری از تیم مازندران و مسعود پیروزی از گلستان نیز به صورت مشترک سوم شدند.

در قسمت دوبل، احمد شادان و عبدالحکیم حق شناس از گلستان مقام نخست را به دست آوردند و مسعود خمر و مسعود پیروزی دیگر شرکت کنندگان این استان نایب قهرمان شدند. عنوان سوم مشترک دوبل هم به جعفر ضیاپور بابلسری و مسعود الماسی از مازندران و اسماعیل غلامرضاپور و همایون حسین زاده از همین استان اختصاص یافت.

جوایز نفرات و تیم های برتر توسط نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس، اسد فرماندار بابلسر، پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر، غمناک رییس سازمان لیگ و جرجانی رییس کمیته ساحلی فدراسیون تنیس، لطیفیان و بیشه سری روسای هیات تنیس مازندران و بابلسر، اهدا شد.

همچنین لازم به ذکر است که مرحله نخست این رقابت ها در گرگان برگزار شده بود.
photo_2016-08-12_23-38-45

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست