• تاریخ: 2017-07-03
  • شناسه خبر: 23185
  • 313 بازدید

احمدایری با والیبال نشسته ایران قهرمان آسیا – اقیانوسیه شد

ارکین نیوز-تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران با حضور ارزنده احمد ایری ملی پوش گلستانی امروز با شکست تیم قزاقستان در فینال رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا – اقیانوسیه عنوان قهرمانی را بدست آورد. ‌تیم ملی والیبا ...

ارکین نیوز-تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران با حضور ارزنده احمد ایری ملی پوش گلستانی امروز با شکست تیم قزاقستان در فینال رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا – اقیانوسیه عنوان قهرمانی را بدست آورد.

‌تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان با حضور ارزنده احمد ایری ملی پوش گلستانی پس از شکست سه بریک تیم عراق با پنج پیروزی راهی فینال رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا – اقیانوسیه شد و برای بار دوم مقابل ملی پوشان قزاقستانی بازی کرد و توانست این تیم را با نتیجه سه بر صفر از پیش روی بردارد و قهرمان آسیا – اقیانوسیه شد.

تیم والیبال نشسته کشورمان روز گذشته (شنبه ) در چهارمین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف قزاقستان رفت و توانست این تیم را در سه ست متوالی از پیش روی بردارد.

نماینده کشورمان در سه ست با نتیجه ۱۵- ۲۵، ۱۹- ۲۵، ۱۲- ۲۵ برنده دیدار فینال شد.

تیم ایران پیش از این در مرحله ی گروهی مقابل تیم های چین، ژاپن، سریلانکا، قزاقستان و عراق به پیروزی دست یافته بود.

رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه از ۶ تا ۱۱ تیر ماه و حضور تیم های چین، ایران، قزاقستان، عراق، ژاپن و سریلانکا در دو بخش زنان و مردان پیگیری شد و علاوه بر قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته مردان، زنان والیبال نشسته کشور روز گذشته عنوان سومی این رقابت ها را از آن خود کردند و جواز حضور در مسابقات جهانی هلند و بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را از آن خود کردند.
فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست