• تاریخ: 2017-01-29
  • شناسه خبر: 22140
  • 331 بازدید

احداث بیمارستان شهرستان مراوه‌تپه آغاز می‌شود

ارکین نیوز- استاندار گلستان با اشاره به اهمیت احداث بیمارستان در شرق گلستان گفت: با پیگیری های انجام شده بیمارستان شهرستان مراوه‌تپه احداث می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، حسن صادقلو روز سه شنبه (۵به ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان با اشاره به اهمیت احداث بیمارستان در شرق گلستان گفت: با پیگیری های انجام شده بیمارستان شهرستان مراوه‌تپه احداث می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، حسن صادقلو روز سه شنبه (۵بهمن) در جلسه شورای اداری شهرستان مراوه‌تپه با اشاره ضرورت احداث بیمارستان در مراوه‌تپه گفت: بحث بیمارستان در این شهرستان واقعا توجیه داشته و مسئله مهمی بوده و جزء پیگیری‌های خود خواهم گذاشت.

وی با بیان اینکه مراوه‌تپه از شهرستان‌های ویژه است و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت تا محرومیت‌های این منطقه برطرف شود، اظهار داشت: به لحاظ ویژگی این شهرستان، در هر پروژه‌ای هم باید ویژه دیده شود چون حق این شهرستان بیش از این است.

استاندار گلستان یکی از ویژگی‌های مراوه‌تپه را مرزی بودن آن دانست و افزود: اداراتی تاکنون در این شهرستان استقرار نیافته‌اند که باید به صورت ویژه پیگیری و مستقر شود.

صادقلو همچنین با اشاره به رعایت قانون توسط عشایر اظهار کرد: حضور و خروج به موقع و قانونی عشایر ضروری بوده و در حفظ مراتع و جلوگیری از تنش‌ها موثر خواهد بود.

استاندار گلستان در پایان جلسه شورای اداری مراوه تپه، با فعالان اقتصادی شهرستان مراوه تپه دیدار و گفتگو کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست