• تاریخ: 2017-03-28
  • شناسه خبر: 22596
  • 252 بازدید

آغاز بررسی استعلام داوطلبان انتخابات توسط دادگستری گلستان

ارکین نیوز- رئیس کل دادگستری گلستان گفت: دادگستری استان به عنوان یکی از مراجع چهارگانه بررسی صلاحیت داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا، بررسی استعلام ها را آغاز کرده است. به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از دادگستری گلستان، ...

ارکین نیوز- رئیس کل دادگستری گلستان گفت: دادگستری استان به عنوان یکی از مراجع چهارگانه بررسی صلاحیت داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا، بررسی استعلام ها را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: بررسی و پاسخگویی به استعلام ها از زمان آغاز ثبت نام ها آغاز شده و در تعطیلات نوروزی هم شعب ویژه ای برای پاسخگویی به استعلام ها و صدور برگه های سوء پیشینه در همه حوزه های قضایی استان، فعال بود.

وی در ادامه سخنان خود به فعال شدن ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در همه حوزه های قضایی استان هم اشاره کرد و گفت: هدف از تشکیل این پیشگیری از تخلف های احتمالی انتخاباتی است.

وی افزود: این ستاد راهکارهای مناسب را برای پیشگیری و کاستن از تخلفات انتخاباتی ارائه و پیگیری می کند.

وی با بیان این که تا کنون هیچ تخلف انتخاباتی در استان ثبت نشده است گفت: شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در سراسر استان هم به منظور رسیدگی به تخلف و جرایم احتمالی تشکیل شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست