• تاریخ: 2016-08-30
  • شناسه خبر: 20234
  • 427 بازدید

آزمون در بین کاندیداهای بهترین جوان آسیا+عکس

ارکین نیوز-درخشش فوق العاده در رقابت های این فصل لیگ برتر روسیه و همچنین در تیم ملی ایران باعث شد تا مهاجم اول تیم ملی در بین چهار کاندیدای بهترین بازیکن جوان آسیا قرار بگیرد. سردار آزمون انتخاب اول کارلوس کی روش در پیکا ...

ارکین نیوز-درخشش فوق العاده در رقابت های این فصل لیگ برتر روسیه و همچنین در تیم ملی ایران باعث شد تا مهاجم اول تیم ملی در بین چهار کاندیدای بهترین بازیکن جوان آسیا قرار بگیرد.

سردار آزمون انتخاب اول کارلوس کی روش در پیکان خط حمله تیم ملی از دید کارشناسان فوتبال قاره کهن در بین چهار کاندیدای بازیکن جوان آسیا قرار گرفت. این انتخاب در آستانهع شروع رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره انجام شد تا افتخاری جدیدی برای سردار ایرانی ها رقم بخورد.

آزمون در این راه سه رقیب جدی از ژاپن، قطر و استرالیا پیش رو دارد اما با توجه به این که آمار گلزنی های سردار در بازی های ملی فوق العاده بوده بیشتر رسانه ها از شانس بالای این مهاجم جوان برای کسب عنوان برترین بازیکن جوان سال آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر می دهند.

در این راه علاوه بر بازی های ملی با ایران در مقدماتی جام جهانی حضور به همراه روستوف در لیگ قهرمانان اروپا هم می تواند نام آزمون را بیشتر از گذشته بر سر زبان ها بیاندازد و راه پیشرفت بیشتر را برای سردار فراهم کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست