• تاریخ: 2016-11-22
  • شناسه خبر: 21449
  • 265 بازدید

آزمون در برنامه های زمستانی کلوپ (عکس)

ارکین نیوز-اشپورت بیلد آلمان در گزارشی به بررسی اهداف کلوپ در نقل و انتقالات زمستانی پرداخته و سردار آزمون را به عنوان مهاجم مورد علاقه این سرمربی معرفی کرده است. هفته نامه اشپورت بیلد آلمان در گزارشی به بررسی چهار هدف و ...

ارکین نیوز-اشپورت بیلد آلمان در گزارشی به بررسی اهداف کلوپ در نقل و انتقالات زمستانی پرداخته و سردار آزمون را به عنوان مهاجم مورد علاقه این سرمربی معرفی کرده است.

هفته نامه اشپورت بیلد آلمان در گزارشی به بررسی چهار هدف و برنامه یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، در فصل نقل و انتقالات برای ترمیم لیورپول پرداخته است که در این میان نام سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و روستوف نیز حضور دارد.

در این گزارش جاناتان تاه، مدافع جوان اما با تجربه بایرلورکوزن برای حضور در مرکز خط دفاع به چشم می خورد. مدافع جوانی که در فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته و اکنون نیز عضو تیم ملی آلمان به شمار می رود. لیورپول اکنون خط دفاعی موفقی با حضور جوئل ماتیپ، لورن و ساخو در اختیار دارد اما کلوپ برای ترمیم خط دفاع خود در مسیر طولانی تا پایان فصل توجه ویژه ای به هموطن خود دارد.

محمود داحود، هافبک ۲۰ ساله گلادباخ که اصلیتی سوریه ای دارد و متولد دمشق است، در کنار هکتور هررا، هافبک ۲۶ ساله و مکزیکی پورتو اهداف کلوپ برای حضور در آنفیلد است. این دو هافبک که خصوصیاتی متفاوت دارند به عنوان اهداف اصلی کلوپ معرفی شدند. قرمزهای آنفیلد که البته بازیکنان با کیفیتی در مرکز خط میانی خود دارند، به خوبی می دانند که با فرا رسیدن روزهای فشرده فصل در ادامه رقابتها نیاز به بازیکنان با کیفیت زیادی دارند و مطمئنا به همین دلیل حضور نام دو هافبک در لیست کلوپ، موضوعی دور از ذهن نیست.

سردار آزمون، مهاجم ایرانی و جوان روستوف گزینه کلوپ برای ترمیم خط حمله آنفیلد نشینان است. لیورپول که در ژانویه به دلیل برگزاری رقابتهای جام ملت های آفریقا سادیو مانه، مهاجم تاثیرگذار خود را در اختیار نخواهد داشت، به دنبال یک مهاجم جوان است که بنا بر ادعای هفته نامه معتبر اشپورت بیلد، آزمون مهاجم مورد نظر کلوپ است.

سرمربی موفق لیورپول چندی پیش در واکنش به مطرح شدن اسامی مختلف برای حضور در خط حمله این تیم گفته بود که نیازی به مهاجم هدف ندارد اما با این وجود بسیاری از رسانه ها همچنان آزمون را به عنوان یکی از اهداف اصلی این باشگاه در زمستان معرفی می کنند/ورزش۳

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست