• تاریخ: 2015-10-13
  • شناسه خبر: 9345
  • 610 بازدید

آخرین خبر در پزشکی قانونی گرگان / خانواده نازقلیچی پیکر منسوب به وی را تایید نکردند

ارکین نیوز-خانواده مرحومه نازقیلچی فرماندار بندرترکمن بعد از دیدن پیکر منسوب به وی در پزشکی قانونی گرگان اعلام کردند این پیکر متعلق به وی نیست . شامگاه گذشته پیکر ۸۷ جانباخته واقعه منا به کشور وارد شد که ۷ پیکر از این تع ...

ارکین نیوز-خانواده مرحومه نازقیلچی فرماندار بندرترکمن بعد از دیدن پیکر منسوب به وی در پزشکی قانونی گرگان اعلام کردند این پیکر متعلق به وی نیست .

شامگاه گذشته پیکر ۸۷ جانباخته واقعه منا به کشور وارد شد که ۷ پیکر از این تعداد متعلق به استان گلستان بودند .

گفته می شد که پیکر مرجان نازقلیچی فرماندار فقید بندرترکمن هم جزو این ۷ پیکر بازگشت داده شده به کشور می باشد .

صبح امرو زاین کاروان به گرگان رسید و در بدو امر برای شناسایی پیکرهایی که ۲۰ روز از فوتشان گذشته و چهره های تخریب شده دارند ، شناسایی صورت بگیرد.
از خانواده مرحومه نازقیلچی فرماندار فقید بندرترکمن نیز دعوت شد تا برای شناسایی پیکر وی به پزشکی قانونی گرگان مراجعه کنند.

طبق آخرین اخبار خانواده وی بعد از دیدن پیکر منسوب به نازقلیچی اعلام کردند که این پیکر متعلق به وی نبوده و عنوان کردند که همچنان امیدوارند تا جستجوها در مورد نازقلیچی نتیجه دهد .

مرجان نازقلیچی فرماندار فقید بندرترکمن امسال به عنوان معینه از کاروان ۳۸۰۱۷ گنبد کاووس به مدیریت اراز محمد زاهد کلته به سفر حج اعزام شد که در تاریخ ۲ مهرماه همزمان با عید قربان در مراسم رمی جمرات به دلیل بی کفایتی آل سعود در بستن راههای ورودی به منا به دیار حق شتافت/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست