• تاریخ: 2016-01-07
  • شناسه خبر: 12903
  • 601 بازدید

آخرین جزئیات از انتقال احتمالی سردار آزمون به لیگ فوتبال انگلیس

ارکین نیوز-تلاش های سردار آزمون برای گرفتن رضایتنامه از باشگاه روبین کازان ادامه دارد. مهاجم تیم ملی نزدیک به سه ماه قبل با پیشنهاد جدی استوک سیتی روبرو شد. این پیشنهاد را هم باشگاه استوک از طریق مشاور ایرانی اش به سردار ...

ارکین نیوز-تلاش های سردار آزمون برای گرفتن رضایتنامه از باشگاه روبین کازان ادامه دارد.

مهاجم تیم ملی نزدیک به سه ماه قبل با پیشنهاد جدی استوک سیتی روبرو شد. این پیشنهاد را هم باشگاه استوک از طریق مشاور ایرانی اش به سردار و پدرش داد.

مهاجم تیم ملی از همان ابتدا از این پیشنهاد استقبال کرد و گفت: «باید با روبین کازان حرف بزنم چون یکسال و نیم دیگر با این باشگاه قرارداد دارم.» با شروع تعطیلات نیم فصل، سردار سراغ کازان رفت و از این باشگاه رضایتنامه خواست اما روس ها دوباره قیمت های عجیب و غریب دادند؛ ۶ میلیون یورو.

ابتدا فصل هم وقتی علیرضا حقیقی قصد داشت از روبین رضایتنامه بگیرد، این باشگاه طلب ۳ میلیون یورو کرد که باعث شد گلر تیم ملی شوکه شود.

امیر سلطانی مشاور باشگاه استوک سیتی در این باره می گوید: «سه ماه است که روی این موضوع کار می کنیم. سردار و پدرش علاقه زیادی به این همکاری دارند. ما به طارمی هم برای حضور در اروپا پیشنهاد دادیم ولی قبول نکرد.»

او ادامه می دهد: «متاسفانه روبین ۶ میلیون یورو از ما درخواست کرده است. این خیلی رقم بالایی است. یا واقعا فکر می کنند ارزش سردار اینقدر است و یا اینکه خواسته اند سنگ بزرگی جلویمان بیاندازند.» سلطانی ادامه می دهد: «در انگلیس هیچ مشکلی برای این انتقال نیست.

مشکل همیشه از طرف روسی بوده است. ما تجربه خوبی از کار با روس ها نداریم.» او در پایان می گوید: «از دیروز نقل و انتقالات اروپا آغاز شد و امیدواریم بتوانیم رضایتنامه سردار را بگیریم. خود او و پدرش مشغول تلاش هستند تا انشالله این اتفاق بیفتد.»
خبرورزشی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست