• تاریخ: 2017-03-07
  • شناسه خبر: 22442
  • 429 بازدید

آتش یک کارگاه تولیدی مبل در شهرک صنعتی آق قلا را خاکستر کرد

ارکین نیوز- وقوع آتش سوزی در کارگاه تولید مبل در شهرک صنعتی آق قلا از توابع استان گلستان روز سه شنبه این واحد را به خاکستر تبدیل کرد. رئیس عملیات اطفاء حریق این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه وقوع ا ...

ارکین نیوز- وقوع آتش سوزی در کارگاه تولید مبل در شهرک صنعتی آق قلا از توابع استان گلستان روز سه شنبه این واحد را به خاکستر تبدیل کرد.

رئیس عملیات اطفاء حریق این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه وقوع این آتش به ایستگاه آتش نشانی شهرستان آق قلا گزارش و نیروهای آتش نشان با تجهیزات در مدت پنج دقیقه خود را به محل حادثه رساندند.

اکبر نوده ای افزود: با توجه به شدت آتش سوزی و وجود مواد قابل اشتعال در محل همچنین درخواست نیروی کمکی شد که ۲ دستگاه ماشین آبپاش دیگر از آق قلا و یک مورد از گرگان به محل اعزام شد.

وی اظهار داشت: علت اصلی حادثه در دست بررسی است، اما به گفته مالک کارگاه، جوشکاری سقف باعث افتادن گدازه بر روی اسفنج های موجود در کارگاه و آتش سوزی سده است.

نوده ای افزود: با تلاش نیروهای آتش نشانی از سرایت آتش به بخش انبار چوب های این کارگاه جلوگیری شد.

رئیس عملیات اطفاء حریق آتش سوزی این کارگاه مبل سازی در خصوص میزان خسارت عنوان کرد: برآورد اولیه میزان خسارت ۲ میلیارد ریال است.
وی تصریح کرد: عمق و شدت حادثه به حدی بود که کپسول های آتش نشانی موجود در کارگاه نیز منفجر شده است.

به گفته وی؛ در این حادثه چند تن از کارگران دچار مصدومیت های جزئی شدند که در محل مداوا بر روی آنان انجام گرفت.

شهرستان آق قلا در ۱۵ کیلومتری شمال شهرستان گرگان، مرکز استان گلستان قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست