• تاریخ: 2015-01-11
  • شناسه خبر: 603
  • 4,174 بازدید

۵ بهمن ماه؛ میدان آق قلا در زیرگروه والیبال کشور استارت می زند

ارکین نیوز-با آغاز رقابت های والیبال لیگ زیرگروه های کشور از ۵ بهمن ماه امسال، نماینده گلستان با نام میدان آق قلا به مصاف حریفان خود می رود. موسس باشگاه میدان آق قلا و عضو تیم ملی والیبال نشسته بزرگسالان ایران در گفت و گ ...

2rmtlyo

ارکین نیوز-با آغاز رقابت های والیبال لیگ زیرگروه های کشور از ۵ بهمن ماه امسال، نماینده گلستان با نام میدان آق قلا به مصاف حریفان خود می رود.

موسس باشگاه میدان آق قلا و عضو تیم ملی والیبال نشسته بزرگسالان ایران در گفت و گو با ما با بیان این مطلب افزود: رقابتهای زیرگروه والیبال باشگاههای کشور از ۵ بهمن ماه به صورت متمرکز در بابلسر آغاز می شود و تیم میدان آق قلا با ترکیبی کاملاً بومی و میانگین سنی ۸/۱۸ سال به مصاف رقبای خود می رود.

به گفته «احمد ایری»، در ترکیب تیم آق قلا ابراهیم بزمونه و پیمان ایشانی (پاسور)، یونس پنق، آرمان پوری، رحمت الله تکاور و عبدالعزیز ایمرعلی (قطر پاسور)، بهزاد کاظمی، عبدالله ایزدی، عبدالقیوم پاریاب، حامد نظری، آرمان قریشی و بلال اونق (دریافت کننده)، عبدالبصیر دوگونچی، محمود علیمردانی، مهرزاد دلیجه و عبدالعزیز قزل (سرعتی زن)، پیمان سلاق و حامد گرگانی (لیبرو) حضور دارند.«ایری» که سرمربیگری این تیم را نیز بر عهده دارد، نظر دهقان را به عنوان مربی و آنالیزور و یعقوب پقه بدنساز را در کنار خود دارد.

سرپرستی این تیم بر عهده اراز قریشی و مدیریت فنی آن با عاشورمحمد تراج بوده و احمد یلمه نیز به عنوان کارشناس تغذیه در کنار این تیم می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست