• تاریخ: 2015-10-27
  • شناسه خبر: 9810
  • 1,045 بازدید

۹ گلستانی در اردوی تیم ملی فوتوالی/برادران شادان از آق قلا

ارکین نیوز- نایب رئیس انجمن فوتوالی کشور و رئیس هیئت انجمن های ورزشی گلستان از انتخاب «جعفر حاج صفری» مربی گلستانی، به عنوان سرمربی تیم ملی فوتوالی خبر داد. منصور دمیرچی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با انتخاب انجمن ...

ارکین نیوز- نایب رئیس انجمن فوتوالی کشور و رئیس هیئت انجمن های ورزشی گلستان از انتخاب «جعفر حاج صفری» مربی گلستانی، به عنوان سرمربی تیم ملی فوتوالی خبر داد.
منصور دمیرچی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با انتخاب انجمن فوتوالی کشور، «جعفر حاج صفری» که مسئولیت دبیری انجمن فوتوالی گلستان و مربیگری تیم های استان را بر عهده دارد به عنوان سرمربی تیم ملی منصوب شده است.

دمیرچی درباره انتخاب یک مربی گلستانی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: گلستان همواره به عنوان قطب فوتوالی کشور شناخته می شود و در همه افتخارات این رشته ورزشی ردپای ورزشکاران و مربیان گلستانی دیده می شود.

وی تصریح کرد: در سه دوره اخیر مسابقات کبدی که به ترتیب در گرگان، ساری و بجنورد برگزار شد، تیم های گلستانی در بین چهار تیم برتر قرار داشتند و این موضوع نشان دهنده توانمندی مربیان آنها است.

گفتنی است، در حکم دلداده مهربان، سرپرست انجمن فوتوالی کشور آمده است:

«نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در مربیگری فوتوالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرمربی تیم ملی منصوب می شوید. امید است با همکاری مسئولین کمیته های استانی و استفاده از افراد متعهد، مجرب و آگاه در این امر مهم موفق و موید باشید.»

۹ گلستانی در اردوی تیم ملی فوتوالی

حاج صفری در بدو مسئولیت خود اسامی ۱۵ بازیکن را برای اردوی تیم ملی گزینش کرده است که در بین آنها اسامی ۹ ورزشکار گلستانی دیده می شود.

اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:

ابوذر قربانی، احمد شادان، حامد شادان، عبدالعاطی نظری، وحید ایمری، عثمان سن سبیلی، جمیل کر، حلیم بردی رهبری و فریدون صفایی از گلستان

عباس بنی ظریف و سعید آسیابان از خوزستان

مجید سلمانی و امید تشنه کام از گیلان

حسین جوهری و مصطفی احمدی از خراسان شمالی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست