• تاریخ: 2016-08-19
  • شناسه خبر: 19981
  • 459 بازدید

گنبدی ها از چهار نوجوان مدال آور خود در مسابقات آسیایی استقبال کردند

ارکین نیوز-مراسم استقبال از چهار نوجوان کاراته کای گنبدی که درمسابقات آسیایی کوالالامپور مالزی موفق به کسب دو نشان طلا و دو نقره شدند، باحضور معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس و جمعی از مسئولان و مردم این ش ...

ارکین نیوز-مراسم استقبال از چهار نوجوان کاراته کای گنبدی که درمسابقات آسیایی کوالالامپور مالزی موفق به کسب دو نشان طلا و دو نقره شدند، باحضور معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس و جمعی از مسئولان و مردم این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که ظهر روز پنجشنبه درمقابل اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس برگزار شد، علاوه بر خانواده ورزشکاران اعزامی به مسابقات کاراته مالزی و جمعی از شهروندان، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه، رئیس اداره ورزش و جوانان، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش و اعضای شورای اسلامی این شهر حضور داشتند.
چهار دانش آموز نوجوان و نونهال گنبدکاووس در مسابقات آسیایی کوالالامپور مالزی در رشته گوجوریو کاراته که باشرکت ۱۸ کشور اوائل هفته جاری برگزار شد، با کسب دو مدال طلا و دو مدال نقره افتخار آفرینی کردند.
دراین مسابقات و در رده نوجوانان، در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم ارمیا عباسی موفق به کسب مدال طلا و اویس آمارلو در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره شدند.
همچنین در رده نونهالان امیر حسین فدایی مدال طلا و ایلیا عباسی نیز مدال نقره کسب کردند.
معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس درحاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت ها و استعدادهای بسیار خوب ورزش این شهرستان در رشته های مختلف از آمادگی فرمانداری به منظور کمک به جذب اسپانسرهای مالی برای تیم های ورزشی گنبدکاووس خبر داد.
عبدالقدیر کریمی گفت: تیم های زیادی از گنبدکاووس در رشته های ورزشی مختلف در لیگ های مختلف حضور دارند که بایستی حمایت های لازم (مادی و معنوی) از آنان، چه از سوی دولت و چه از سوی بخش خصوصی صورت گیرد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۶۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست