• تاریخ: 2014-12-11
  • شناسه خبر: 165
  • 1,952 بازدید

گمیشان یک شهرستان با دو هیات فوتبال

ارکین نیوز-در کنار هیات فوتبال شهرستان گمیشان، در سیمین شهر هیات فوتبال دیگری موازی با هیات شهرستان تشکیل شده است، این هیات برای خود مهر و امضای مجزا، شماره حساب بانکی جداگانه داشته و جالبتر اینکه یکی از سالن های ورزشی ب ...

ارکین نیوز-در کنار هیات فوتبال شهرستان گمیشان، در سیمین شهر هیات فوتبال دیگری موازی با هیات شهرستان تشکیل شده است، این هیات برای خود مهر و امضای مجزا، شماره حساب بانکی جداگانه داشته و جالبتر اینکه یکی از سالن های ورزشی به این هیات واگذار شده است.

هیات های ورزشی استان در سطح استان تشکیل می شوند و در هر یک از شهرستان های استان بنا به نیاز، هیات ورزشی شهرستان تشکیل می شود. سایر کمیته ها و هیات ها در شهرها و روستاهای هر شهرستان باید زیر نظر هیات ورزشی شهرستان  فعالیت کنند.

هیات فوتبال شهرستان گمیشان چند سالی است که به صورت منسجم و اصولی با برگزاری لیگ های فوتبال، فوتسال، جام رمضان و برگزاری کلاس های آموزش فوتبال و… در سطح شهرستان فعالیت می کند.

اما در کنار هیات فوتبال شهرستان، در سیمین شهر هیات فوتبال دیگری موازی با هیات شهرستان تشکیل شده است، این هیات برای خود مهر و امضای مجزا، شماره حساب بانکی جداگانه داشته و جالبتر اینکه یکی از سالن های ورزشی به این هیات واگذار شده است و اعضای این هیات مستقیماً با مسئولین اداره ورزش و جوانان در ارتباط بوده و زیر نظر هیات شهرستان فعالیت نمی کنند.

طبق گفته های رئیس هیات فوتبال شهرستان گمیشان، هیات مذکور مسقل بوده هیچ گونه فعالیت فوتبالی نداشته و یا گزارشی از عملکرد ورزشی یا مالی خود در رابطه با سالن واگذار شده برای هیات شهرستان ارائه نمی دهد و با وجود پیگیری و اعتراض هایی که به اداره ورزش داشتیم نتیجه ای نگرفتیم.

منبع خبر :کلاله خبر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست