• تاریخ: 2016-08-05
  • شناسه خبر: 19467
  • 842 بازدید

کلاس توجیهی ناظران داوری فوتبال گلستان در گرگان برگزار شد

ارکین نیوز-کلاس توجیهی ناظران داوری فوتبال گلستان با حضور برزمینی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان گلستان ، شکی دبیرهیات فوتبال, اسدی رییس کمیته داوران استان و ناظران داوری فوتبال گلستان برگزار ...

ارکین نیوز-کلاس توجیهی ناظران داوری فوتبال گلستان با حضور برزمینی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان گلستان ، شکی دبیرهیات فوتبال, اسدی رییس کمیته داوران استان و ناظران داوری فوتبال گلستان برگزار شد.

به گزارش ارکین نیوز،در این کلاس ابتدا برزمینی ناظران حاظر را از داوران خوب و فعال دوران خودشان دانست و افزود:این داوران چندین سال برای داوری فوتبال استان زحمت کشیدند که واقعا جای تقدیر دارد.

وی افزود:با توجه به اینکه داوری فوتبال استان جوانتر شده از ناظران خواست که با گرفتن دست این جوانان و همکاری با آنها داوری فوتبال را به جایگاه واقعی خود برسانند.
photo_2016-08-05_02-24-33
برزمینی در پایان یادی از داوران فقید استان کرد و در این جلسه یاد و خاطره این عزیزان گرامی داشته شد..

شکی دبیر هیات فوتبال استان گلستان نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاظرین گفت:انشاا.. با همکاری شما داوران پیشکسوت و ناظران داوری گلستان شاهد سال فوتبالی خوب برای استان باشیم.

در پایان جلسه محمدحسین اسدی رییس کمیته داوران فوتبال گلستان ناظران فوتبال استان را با قوانین جدید داوری فوتبال آشنا کرد و وظایف آنها را گوشزد نمود.

در این کلاس حاتم بکپور،هوشنگ یدپور و عبدالمعروف ایری ( بندر ترکمن)،تانی کاظمی پور ( آق قلا)،علوی ،سحری و رحمانی (بندرگز) نقوی،جانعلی زاده،موسوی،کلاکی و..(گرگان)،عقیلی( کردکوی) و…شرکت داشتند….
photo_2016-08-05_02-23-40

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست