• تاریخ: 2016-02-19
  • شناسه خبر: 14940
  • 567 بازدید

کاپ قهرمانی چهارجانبه فوتبال آق قلا به شهدا رسید/اظهار نارضایتی سرپرست تیم نایب قهرمان

ارکین نیوز-مسابقات فوتبال چهارجانبه آق قلا با حضور چهار تیم شهدای و پرسپولیس آق قلا،منتخب بندرترکمن و منتخب گنبد با حضور مشتاقان فوتبال در استادیوم شهدای کل آباد آق قلا برگزار شد… به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در روز ...

ارکین نیوز-مسابقات فوتبال چهارجانبه آق قلا با حضور چهار تیم شهدای و پرسپولیس آق قلا،منتخب بندرترکمن و منتخب گنبد با حضور مشتاقان فوتبال در استادیوم شهدای کل آباد آق قلا برگزار شد…

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در روز پایانی و در یک دیدار پر هیجان و نفس گیر تیم فوتبال شهدای آق قلا توانست تیم با انگیزه پرسپولیس آق قلا(قوشجان آباد)را با نتیجه یک بر صفر و در دقیقه ۹۲شکست دهد و به مقام قهرمانی رسید.

تیم فوتبال شهدای آق قلا در لیگ دسته سوم فوتبال ایران و پرسپولیس آق قلا(قوشجان آبادسابق)قهرمان لیگ دسته اول امسال استان و سال بعد در لیگ برتر استان توپ خواهد زد.

حمید قرنجیک سرپرست تیم نایب قهرمان با اضهار نارضایتی از برگزار کنندگان مسابقات گفت:با توجه به اینکه به تیم قهرمان جوایزی اهدا گردید،لااقل به تیم نایب قهرمان هم جوایزی هرچند کوچک و کم بها در نظر می گرفتند تا از این جوانان نیز تجلیل شده و با خاطره خوش زمین را ترک می کردند..

وی افزود:ازمسئولین ادارات جهت دیدن این مسابقه دعوت شد ولی متاسفانه هیچکدام از مسئولین بخصوص متولی ورزش شهرستان حضور نداشت..

این مسابقات برای اولین بار در سالهای اخیر با تلاش هیات فوتبال شهرستان آق قلا برگزار شد که جای تقدیر دارد…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست