• تاریخ: 2015-06-04
 • شناسه خبر: 4606
 • 2,903 بازدید

انتظارات و سوالات شما از رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آق قلا؟

ارکین نیوز- ورزش شهرستان آق قلا بیمار است و نیاز به جراحی دارد ، شاید همه دوستداران ورزش شهرستان در محافل عمومی و خصوصی خود به این نکته اشاره می کنند . شاید این بیماری در دو رشته ورزشی والیبال و فوتبال به دلیل محبوبیت آن ...

download (2)
ارکین نیوز- ورزش شهرستان آق قلا بیمار است و نیاز به جراحی دارد ، شاید همه دوستداران ورزش شهرستان در محافل عمومی و خصوصی خود به این نکته اشاره می کنند .
شاید این بیماری در دو رشته ورزشی والیبال و فوتبال به دلیل محبوبیت آن بین جوانان بیشتر به چشم می خورد ؛ می توان اذعان کرد فریدون یلقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورزش بیماری که حاصل سال ها درجا زدن بود را تحویل گرفت و ریسک بزرگی را پذیرا شد .
مشکلات ورزش آق قلا یکی ، دوتا نیست و این را مسئول اول ورزش شهرستان نیز قبول دارد ، عدم وجود اسپانسر در شهرستان و به طبع مشکلات مالی تیمداری ، ورزش شهرستان را تحت شعاع خود قرار داده است .
انتظارات مردم در رشته ورزشی والیبال بیش از سایر رشته ها نمود پیدا می کند و این کار یلقی رئیس ورزش شهرستان را دوچندان کرده است .
در حال حاضر ورزش والیبال و فوتبال در شهرستان آق قلا با تلاش مجموعه ورزش شهرستان جانی دوباره گرفته است .
سایت ارکین نیوز قصد دارد رویکرد جدیدی را در عرصه پاسخگویی مسئولین به مطالبات مردمی در پیش بگیرد و یک طرفه به قاضی نرود و انعکاس نظران و دیدگاه های مدیران دستگاه های اجرایی را جزو اصول خود می داند.
لذا از تمامی دلسوزان ورزش شهرستان استدعا می شود انتظارات و مطالبات خود را در زمینه ورزش شهرستان از طریق نظرات این خبر ارسال تا در جلسه ای با حضور مدیر ورزش شهرستان و روسای هیات های ورزشی سوال های مردمی مورد نقد و بررسی قرار گیرد .
گفتنی است نظرات و انتظارات ارسالی کاربران پس از بررسی در جلسه فوق الذکر و با پاسخ نظر کارشناسی مسئولین ورزشی شهرستان به صورت ویژه رسانه ای خواهد شد.
همشهریان محترم آق قلایی :
شما چه انتظاری از ورزش شهرستان دارید؟
چه کاستی هایی در ورزش شهرستان مشاهده می کنید ؟
شما به عنوان دلسوزان ورزش شهرستان چه کمکی در پیشبرد ورزش شهرستان می توانید ایفا نمائید؟
لطفا سوال های خود را شفاف و مستند برای ما ارسال کنید تا طی جلسه ای مورد نقد و بررسی قرار گیرد؟

 • م. میرزاعلی - 2015-06-05 در 8:32 ب.ظ

  عرض سلام و احترام خدمت تمامی دلسوزان و زحمتکشان حوزه ورزش شهرستان خصوصا جناب آقای یلقی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا.میخواستم یک پبشنهاد جهت ارتقای سطح ورزش شهرستان و بهبود عملکردی و رشد مضاعف رشته های مختلف ورزشی در منطقه خدمتتون بدهم و آن اینه که متاسفانه در جامعه کنونی که برخی از ناهنجاریها و معضلات جوانانمون را که موتور محرک شهرستان ما میباشند را تهدید میکنند مثلا بیکاری .اعتیاد خصوصا استعمال قلیان و … وباتوجه اینکه حدود ۷۰%جمعیت شهرستان آق قلا در روستاها ساکن می باشند و همچنین باتوجه به ظهور اکثر ستارگان بزرگ ورزشی منطقه از همین روستاها منجمله ابراهیم سن سبلی ،صادق گرگانی ،آق محمد سلاق و … پیشنهاد میگردد به ورزش روستایی بکه واقعا مغفول مانده توجه بیش از پیش گردد مثلا یک فراخوان ساده درروستا و نامنویسی از علاقمندان رشته های مختلف و تشکیل تیمهای مختلف ورزشی بامشارکت شورا و دهیار و خیرین همان روستابه کشف افراد مستعد و معرفی آنها کمک شایانی خواهدنمود .بدین منظوردر اختیار قراردادن وسایل کم هزینه و ابتدایی مثل توپ و تور توسط اداره ورزش شهرستان و هیئت مربوطه به روستائیان جهت تحقق موارد ذکرشده فوق کمک خواهد نمود.همانطورکه اشاره شد ورزش شهرستان فقط مختص شهر آق قلا نیست بلکه روستاهای شهرستان هم سهم بسزایی دارند.درپایان مجددا برای زحمتکشان و دلسوزان ورزش شهرستان آق قلا آرزوی توفیق الهی و موفقیت روزافزون داریم.

 • ورزشدوست - 2015-08-09 در 5:27 ب.ظ

  در مرحله اول باید سرمایه گذاری ورزش بایه رو کرد.
  مادر ورزشهای جهان زیمناستیک هست بس باید روی ان تاکید کرد. اگر ب بیشرفت ورزش شهرمان هستیم این از حتماهای مسله است. باید دور اندیش بود.
  ورزشکاران معروف جهان اول از همه با زیمناستیک شروع میکنند

 • فرهنگ - 2015-08-12 در 12:06 ب.ظ

  یه پیشنهاد به جناب آقای یلقی باتوجه به اینکه بودجه بخش ورزشی سپاه آق قلا در حد کفاف میباشد اعزام ورزشکاران در صورت نبود اسپانسر از طریق سپاه و بسیج صورت گیرد . دیگر اینکه تا توجه مسئولین به امر پایه نشود امکان موفقیت بسیار کم خواهد بود پیشنهاد میگردد یک اکیب قوی از مربیان رشته های مختلف بصورت مداوم با برنامه های از پیش تعیین شده و با تبلیغات منسجم زیر نظر اداره ورزش و جوانان در طول سال کلاسهای آموزشی را برقرار کنند تا استعداد یابی نیز از دل همان نوجوانان وجوانان و خردسالان صورت بگیرد مطمئنا نتیجه آنرا ظرف چند سال خواهید دید

 • محمد - 2015-08-14 در 2:57 ب.ظ

  از آنجاییکه در ورزشهای رزمی پا برهنه تمرین میکنندپسر خودم تا بحال دوبار کف پاش بعلت خرابی کف سالن ورزشهای رزمی باشگاه شهداپاره شده همچنین دونفر دیگر راهم به چشم خودم دیدم که از پاهایشان خون جاری شده بود همچنین وضع بد دستشویی سالن نیز که کلا پرشده وضع و بوی تعفن بیداد میکند هفته پیش. اندکی دیوارهای سالن بازسازی شده و قابل تقدیر است ولی اولویت کف سالن میباشد….باتشکر از زحمات آقای یلقی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست