• تاریخ: 2017-07-01
  • شناسه خبر: 23149
  • 312 بازدید

چابکسوار مصدوم کورس بندرترکمن امروز از بیمارستان مرخص می شود

ارکین نیوز-مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن گفت: چابکسوار کورس اسبدوانی بندرترکمن که روز جمعه حین رقابت ها از اسب سقوط کرده و مصدوم شد، با بهبودی نسبی امروز شنبه از بیمارستان ترخیص می شود. علی روشن شمال به ...

ارکین نیوز-مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن گفت: چابکسوار کورس اسبدوانی بندرترکمن که روز جمعه حین رقابت ها از اسب سقوط کرده و مصدوم شد، با بهبودی نسبی امروز شنبه از بیمارستان ترخیص می شود.

علی روشن شمال به خبرنگار ایرنا اطهار داشت: جواد اچاک روز جمعه در دور چهارم کورس در لحظه عبور از خط پایان با اسب ‘شمیلا’ نقش بر زمین شد که بلافاصله از سوی عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و در معاینات پزشکی ضرب دیدگی ناشی از سقوط از اسب مشاهده و تحت درمان قرار گرفت.

وی ادامه داد: صبح شنبه فرشید استادی کم رییس ورزش و جوانان و یوسف قزل رییس هیات سوارکاری شهرستان از این چابکسوار سوارعیادت و ضمن دلجویی ،کلیه هزینه های درمانی و اقدامات جهت ترخیص اواز سوی هیات سوارکاری بندرترکمن تقبل شد.

کورس سوارکاری بندرترکمن روز گذشته با حضور پرشور علاقه مندان به این رشته محبوب در هشت دور هزار متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

  • طعنه - 2017-07-02 در 8:13 ق.ظ

    باسلام……این چابکسوار در حد فاصله کمی از خط پایان به علت شکسته شدن پارکاب زین اسب از روی اسب به زمیا افتاد که در انجا بلافاصله نیروهای امدادی حاضردر مجموعه سووارکاری مداوای اولیه را انجام دادند و مصدوم را به بیمارستان انتقال دادند.اسیب دیدگی این چابکسوار از ناحیه قوزک پا اعلام شده است..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست