• تاریخ: 2015-02-21
  • شناسه خبر: 1840
  • 3,367 بازدید

پیروزی بندر ترکمن در رقابت های فوتبال نوجوانان کشور

ارکین نیوز-تیم عقاب بندرترکمن نماینده استان گلستان در رقابت های فوتبال نوجوانان زیر گروه باشگاه های کشور در بازی نخست در مقابل کانون کرج به پیروزی رسید. مسابقات فوتبال زیرگروه نوجوانان کشور با حضور ۶ تیم در شهرستان ترکمن ...

IMG_182511
ارکین نیوز-تیم عقاب بندرترکمن نماینده استان گلستان در رقابت های فوتبال نوجوانان زیر گروه باشگاه های کشور در بازی نخست در مقابل کانون کرج به پیروزی رسید.

مسابقات فوتبال زیرگروه نوجوانان کشور با حضور ۶ تیم در شهرستان ترکمن در حال برگزاری است.

این رقابت ها با حضور تیم های پارس تهران، البرز کرج، خاور جوان آمل، استقلال گرمسار، کانون کرج و عقاب بندرترکمن(نماینده استان گلستان)از تاریخ ۳۰بهمن تا چهارم اسفند سال جاری در استادیوم ورزشی قاندمی شهرستان ترکمن در حال برگزاری است.

در روز نخست این مسابقات تیم های خاور جوان آمل با پارس تهران و البرز کرج به مصاف دیگر نماینده این شهرستان کانون کرج رفت.

در روز دوم رقابت های فوتبال زیرگروه باشگاه های کشور که جمعه یکم اسفند در هوای ابری و سرد بندرترکمن در استادیوم ورزشی قاندمی این شهرستان بین تیم های کانون کرج و عقاب بندرترکمن برگزار شد، نماینده گلستان با ارایه بازی زیبا و شجاعانه توانست مهمان خود را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد.

تیم عقاب در لحظات پایانی نیمه اول به دلیل دو کارته شدن مدافع خود ۱۰ نفره به رختکن رفت، اما در نیمه دوم با روحیه بالا و جنگندگی بازیکنان خود و تعویض های به موقع سرمربی این تیم حکیم قره جه توانست پیروز میدان باشد.

در دیگر دیدار این رقابت ها نیز تیم خاور جوان آمل توانست یک بر صفر دیگر نماینده کرج با نام البزر کرج را شکست دهد.

عقاب بندرترکمن امروز شنبه در یک دیدار سخت به مصاف تیم قدرتمند خاور جوان آمل خواهد رفت که ۲ بازی خود را برده است و با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

تیم عقاب بندرترکمن نماینده گلستان هم اینک در رده دوم جدول قرار دارد.

در مسابقات امروز که در بندرترکمن پیگیری می شود، اترچالی سرپرست هیأت فوتبال گلستان، و جمعی از مسوولان شهرستان در جمع تماشاگران حضور دارند.

شهرستان ترکمن با افزون بر ۶۰ هزار نفر جمعیت در شمال غرب گلستان واقع است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست