• تاریخ: 2015-01-02
  • شناسه خبر: 440
  • 918 بازدید

پویا گستر بندرترکمن در بدترین روزش بازی را برد

ارکین نیوز:همت فراخی-غرور کذب و فکر اینکه همه چیز دیگر برای قهرمانی تمام شده است می رفت تا کار دست پویا گستر بدهد، در یکی از بدترین بازیهای چند سال اخیر پویا گستر این تیم توانست به سختی از سد حریف نه چندان قدرتمند خود بگ ...

ارکین نیوز:همت فراخی-غرور کذب و فکر اینکه همه چیز دیگر برای قهرمانی تمام شده است می رفت تا کار دست پویا گستر بدهد، در یکی از بدترین بازیهای چند سال اخیر پویا گستر این تیم توانست به سختی از سد حریف نه چندان قدرتمند خود بگذرد.

بارها و بارها گفتیم که هنوز پویا گستر سه فینال سخت و نفسگیر برای قهرمانی پیش روی دارد اما اصلا دیروز کسی نفهمید دلیل این همه بد بودن تیم و سیری بی جهت بازیکنان چه بوده است ، بچه هایی که با تلاش و خون دل به این جایگاه رسیده بودند دیروز در یکی از آسانترین بازیهای خود جون همه را به لب رساندند و حرص خیلی ها رو هم در آوردند.

ما همه از بچه ها برای همه تلاشهایشان تا به امروز و رسیدن به صدر جدول و قرار گرفتن به یکقدمی جام سپاسگذاریم ،اما اصلا انتظار نداریم که این همه تلاش و کوشش و صرف کردن وقتهای بسیار با غرور کذب و سیری زودهنگام به هدر برود.

این بازی ضعیف را به فال نیک میگیریم و امیدواریم که کادر فنی و بازیکنان با کسب تجربه تلخ از این بازی در طول این هفته ،تلاش و تمرین خود را بهتر و بیشتر کنند تا بتوانند نزدیکترین تعقیب کننده خود و مهم ترین بازی فصلشان را با پیروزی از زمین خارج شوند.

چهارشنبه ۱۳۹۳٫۱۰٫۱۱ – سالن وحدت

شرکت بازرگانی پویا گستر ترکمن ۵ دهیاری قلی تپه گالیکش ۳

گلزنان:حمید کلته ،رشید پنق ،مهران قرنجیک،ایوب ندیم،مدافع حریف برای پویا گستر

داوران:امیر بهنام نقوی – ایمان باستان – تیموری

شرکت بازرگانی پویا گستر ترکمن:ایوب ندیم – مهران قرنجیک (C)- حمید کلته -رامین حسن قاسمی -عمر خواجه – امین ندیمی -بهزاد رحمان پور-رشید پنق – مهران پیروی-رشید نیازی

سرمربی:علی پورقاز مربی:ستار گوگلانی سرپرست:بهرام ایری

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست