• تاریخ: 2015-11-17
  • شناسه خبر: 10685
  • 1,385 بازدید

پورقاز:از زمین های خاکی بندرترکمن تا دروزاه بانی تیم ملی فوتبال ایران ! / ایران ۶ – گوام ۰

ارکین نیوز-عزت الله پورقاز بازیکن بندرترکمنی تیم ملی فوتبال ایران بعد از اخراج بیرانوند در دقیقه ۷۱، با وجود مدافع بودنش، دروازه بانی تیم ملی فوتبال ایران را تجربه کرد. تیم های فوتبال ایران و گوام در چارچوب بازی های مقدم ...

ارکین نیوز-عزت الله پورقاز بازیکن بندرترکمنی تیم ملی فوتبال ایران بعد از اخراج بیرانوند در دقیقه ۷۱، با وجود مدافع بودنش، دروازه بانی تیم ملی فوتبال ایران را تجربه کرد.

تیم های فوتبال ایران و گوام در چارچوب بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه درگروه چهارم قاره آسیا صبح امروز ۲۶ آبان ماه از ساعت ۹ صبح به وقت تهران در کشور گوام به میدان رفتند .

این بازی با نتیجه ۶ بر صفر به سود ایران خاتمه یافت و از نکات جالب این بازی اخراج دو بازیکن از دو طرف بود . دقیقه ۷۱ بیرانوند دروازه بان ایران با خروج بی مهبای خود از محوطه جریمه مرتکبت خطای هند و خطا بر روی بازیکن حریف شد که با اخطار سختگیرانه داور از زمین مسابقه اخراج شد .

در این لحظه کی روش به دلیل انجام سه تعویض خود از عزت الله پورقاز بازیکن بندرترکمنی تیم ملی فوتبال ایران خواست تا در درون دروازه قرار بگیرید.
پورقاز نیز پیراهن شماره ۱۲ سوشا مکانی را پوشید و درون دروازه ایستاد.

عزت الله پورقاز بازیکن تیم ملوان و تیم ملی نزدیک به ۲۳ دقیقه از دروازه تیم ملی فوتبال ایران دفاع کرد هر چند در این مدت توپ خطرناکی بر روی دروازه ایران ارسال نشد اما از استیل و نحوه قرار گرفتنش در درون دروازه، از تجربه قبلی احتمالی وی حکایت می کرد.

تیم ملی ایران با این برد ۱۴ امتیازی شد و در صدر این گروه قرار گرفت و به نوعی خیالش برای صعود راحت شد/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست