• تاریخ: 2016-06-25
  • شناسه خبر: 18866
  • 633 بازدید

پزشک تیم ملی والیبال: قائمی و غفور در هفته جاری تعیین تکلیف می شوند

ارکین نیوز:پزشک تیم ملی والیبال ایران از وضعیت مصدومیت ها برخی از بازیکنان در ناحیه، کمر، شانه، زانو، انگشت خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر سیامک افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال ایران در مورد وضع ...

ارکین نیوز:پزشک تیم ملی والیبال ایران از وضعیت مصدومیت ها برخی از بازیکنان در ناحیه، کمر، شانه، زانو، انگشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر سیامک افروزی فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال ایران در مورد وضعیت امیر غفور گفت: « امیر غفور وضعیت رو به بهبودی داشت تا برای هفته سوم لیگ جهانی آماده شود. حتی او تمرینات خود را هم آغاز کرده بود اما درد از ناحیه کمر یک بار دیگر وقفه ای در تمرینات او ایجاد کرد و به تازگی دور جدید تمرینات خود را آغاز کرده است. با حضور در تهران معاینات لازم روی کمر او انجام خواهد شد ولی مشخص نیست او بتواند تیم ملی را هفته سوم لیگ جهانی همراهی کند یا خیر. البته او کاهش درد داشته است اما باید وضعیتش مورد بررسی بیشتری قرار بگیرد.»

وی درباره وضعیت فرهاد قائمی نیز افزود:« ایشان هم سه شنبه هفته جاری آخرین اسکن خود را پیش پزشک متخصص خواهد برد تا ایشان تصمیم بگیرند چه میزان استراحت دیگر کافی است.»

شهرام محمودی هم که در نیمه های مسابقه مقابل بلغارستان به دلیل مصدومیت نتوانست بازی را ادامه دهد وهمچنان با درد دست و پنجه نرم می کند.

افروزی درباره وضعیت وی هم اظهار داشت:« آقای محمودی دردی در ناحیه زانو داشت که در بازی مقابل بلغارستان اجازه نداد از ست دوم به بعد بازی را ادامه دهد. درمان های لازم روی او انجام شده است که کاهش درد همراه بود اما میل به بازی شهرام دلیلی بود تا او مقابل برزیل هم به میدان رفت.

البته بازی کردن آسیب دیدگی او را تشدید نخواهد کرد و با مراقب های ویژه به بازی برزیل رسید اما مداوا همچنان ادامه دارد و درد وی هم رو به کاهش است.»

وی درباره سایر ملی پوشان هم تصریح کرد:« فرهاد ظریف در بازی مقابل بلغارستان پس از برخورد دستش با زمین آسیب دیدگی جزئی در ناحیه انگشت او به وجود آمد که مشکل شدیدی نبود و تقریبا رفع شد. عادل غلامی هم دردی در شانه داشت که در حال درمان است و آسیب دیدگی ها جزئی مانند کمر درد علی مباشری که با درمان های سریع سعی در برطرف کردن آنها داریم.»

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست