• تاریخ: 2016-10-29
  • شناسه خبر: 21138
  • 725 بازدید

پرویز فرخی: پنج مرحله انتخابی تا کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۸ داریم

ارکین نیوز-سرمربی گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران از پنج مرحله مسابقات انتخابی تا کسب سهمیه بازی های المپیک ساحلی ۲۰۱۸ خبر داد. «پرویز فرخی» که این هفته اردوی تیمش را با ۱۰ بازیکن در بابلسر برپا کرد، درخصوص ...

ارکین نیوز-سرمربی گلستانی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران از پنج مرحله مسابقات انتخابی تا کسب سهمیه بازی های المپیک ساحلی ۲۰۱۸ خبر داد.

«پرویز فرخی» که این هفته اردوی تیمش را با ۱۰ بازیکن در بابلسر برپا کرد، درخصوص این اردو اظهار کرد: دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان با حضور ۱۰ بازیکن این هفته به مدت هشت روز در بابلسر برگزار شد. او ادامه داد: تیم های ملی والیبال ساحلی جوانان و نوجوانان ایران خود را برای حضور در بازی های المپیک ساحلی ۲۰۱۸ رده سنی جوانان به میزبانی آرژانتین آماده می کنند.

به گفته «فرخی»، نمایندگان ایران در سال ۲۰۱۷ باید در پنج مرحله رقابت انتخابی قاره ای و بین قاره ای برای کسب سهمیه بازی های المپیک ۲۰۱۸ شرکت کنند. «پرویز فرخی» بازیکنان حاضردر اردوی دوم تیم ملی را از سه استان مازندران، هرمزگان و آذربایجان غربی به اردو فرا خواند که استان گلستان علی رغم آنکه مرکز اصلی والیبال ساحلی کشور در رده جوانان و بزرگسالان به حساب می آید اما در رده نوجوانان نماینده ای در اردوی تیم ملی ندارد!

«امیر مالمیر»، «رضا یعقوب پور»، «مصطفی دیوسالار»، «سیدعلی حسینی» و «سیدرمضان حسینی» نمایندگان مازندران در این اردو بودند. مازنی ها در اردوی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان بیشترین نماینده را دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست