• تاریخ: 2015-01-24
  • شناسه خبر: 962
  • 624 بازدید

پرویز فرخی از والیبال ساحلی خداحافظی می کند

ارکین نیوز-بازیکن سابق تیم ملی والیبال ساحلی که قهرمانی های زیادی در رقابت های کشوری در کارنامه دارد، از ورزش حرفه ای خداحافظی می کند. پرویز فرخی که سال ها به همراه آق محمد سلاق ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ساحلی را تشکیل ...

90cccc9c34906d53fc2fc1b925ff2c56

ارکین نیوز-بازیکن سابق تیم ملی والیبال ساحلی که قهرمانی های زیادی در رقابت های کشوری در کارنامه دارد، از ورزش حرفه ای خداحافظی می کند.

پرویز فرخی که سال ها به همراه آق محمد سلاق ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ساحلی را تشکیل می داد، قهرمانی در مسابقات آسیا و اقیانوسیه و تعداد زیادی قهرمانی در تورها و رقابت های بین المللی را در کارنامه خود دارد.

این بازیکن ۴۷ ساله در آخرین توروالیبال ساحلی که اواخر مهر امسال در چابکسر برگزار شد با شکست تیم ملی الف یک بار دیگر به قهرمانی ایران رسیده بود.

فرخی که در مرحله نخست لیگ والیبال ساحلی به همراه آق محمد سلاق در ترکیب تیم دانشگاه آزاد حضور دارد به خبرنگار ایرنا گفت: قصد دارم پس از پایان رقابت های این مرحله لیگ از ورزش حرفه ای خداحافظی کنم و در مراحل بعدی به عنوان مربی در کنار این تیم حضور داشته باشم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر تیم شما به قهرمانی این مرحله از لیگ دست پیدا نکند از تصمیم خود منصرف می شوید؟ گفت: تصمیم من قطعی است و هر نتیجه ای که در این رقابت ها به دست بیاوریم، تغییری در آن به وجود نمی آورد.

بازیکن سابق تیم ملی خاطرنشان کرد: پس از خداحافظی از ورزش حرفه ای، والیبال ساحلی را به صورت تفریحی ادامه می دهم تا آمادگی بدنی ام حفظ شود اما احساس می کنم در ۴۷ سالگی باید کنار بروم تا میدان برای جوان ها خالی شود.

با کنار رفتن فرخی از والیبال ساحلی، صابر هوشمند در کنار آق محمد سلاق در ترکیب تیم دانشگاه آزاد در مراحل بعدی لیگ به میدان می رود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست