• تاریخ: 2016-12-17
  • شناسه خبر: 21776
  • 430 بازدید

پرویزفرخی مدرس مربیگری والیبال ساحلی شد

ارکین نیوز-مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از عضویت پرویز فرخی والیبالیست ساحلی باز بندرترکمن در هیات تدریس دوره های مربیگری والیبال ساحلی کشور خبر داد و گفت در این هیات ۴ نفر حضور دارند. علی روشن شمال رو ...

ارکین نیوز-مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از عضویت پرویز فرخی والیبالیست ساحلی باز بندرترکمن در هیات تدریس دوره های مربیگری والیبال ساحلی کشور خبر داد و گفت در این هیات ۴ نفر حضور دارند.

علی روشن شمال روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: فدراسیون والیبال برای ساماندهی دوره های مربیگری والیبال ساحلی تلاش های جدی را در دستور کار قرارداده و در همین زمینه کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون از والیبالیست ارزنده بندرترکمن و سرمربی تیم والیبال ساحلی نوجوانان کشور دعوت نمود تا در نخستین جلسه تربیت مدرس و تعیین سرفصل های دروس دوره های مربیگری والیبال ساحلی کشور شرکت کند.

وی گفت: این جلسه ساعت ۱۴ الی ۱۷ روز پنجشنبه ۹ دی ماه در کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون والیبال برگزار می شود که علاوه بر پرویز فرخی، فریدون الهامی، حمید موحدی و مازیار هوشمند نیز برای حضور در آن دعوت شدند.

گلستان یکی از قطب های والیبال کشور محسوب می شود ودر تمامی رده های سنی بازیکنانی ثابت در ترکیب تیم های ملی سالنی و ساحلی دارد.

  • خداوردی طعنه - 2016-12-25 در 5:25 ب.ظ

    از جناب پرویز فرخی که افتخار مردم ترکمن صحرا وهم کشور عزیزمان هست انتظارات به سبب داشتن پیشینه خوب والیبال ساحلی: بیشتر است.با آرزوی توفیق برای این مرد زحمت کش ترکمن صحرا……

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست