• تاریخ: 2016-09-02
  • شناسه خبر: 20307
  • 1,134 بازدید

پرسپولیس آق قلا استقلال را در کردکوی مغلوب کرد

ارکین نیوز- هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان گلستان با صدرنشینی کشاورز علی آباد و برد شیرین پرسپولیس آق قلا بر تیم ریشه دار استقلال کردکوی همراه بود. رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان گلستان عصر جمعه با ...

ارکین نیوز- هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان گلستان با صدرنشینی کشاورز علی آباد و برد شیرین پرسپولیس آق قلا بر تیم ریشه دار استقلال کردکوی همراه بود.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان گلستان عصر جمعه با برگزاری چهار دیدار از هفته دوم پیگیری شد.

تیم کشاورز علی آباد نایب قهرمان فصل گذشته میزبان تیم شهید آسیابی کلاله بود که با برتری چهار بر یک در این دیدار به صدر جدول صعود کرد.

در حساس‌ترین دیدار هفته تیم تازه صعود کرده دارایی گز با سرمربیگری حکیم قره جه میزبان تیم قزاق گرگان با سرمربیگری علی حسین اسدی بود که این رقابت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

یکی دیگر از دیدارهای حساس این هفته را عقاب گنبد و شاهین بندرگز در گنبد برگزار کردند که تیم شاهین با گل دقایق پایانی به پیروزی رسید و به مکان دوم جدول صعود کرد.

تیم پرسپولیس آق قلا نیز در کردکوی دست به کار بزرگی زد و تیم قدیمی و ریشه دار استقلال این شهر را با حساب دو بر یک مغلوب کرد.این تیم آق قلایی در دقایق پایانی هفته اول برد را با باخت عوض کرده بود…

لازم به ذکر است؛ قهرمان لیگ برتر فوتبال استان گلستان مجوز حضور در فصل آینده رقابت‌های زیرگروه کشور را به دست می‌آورد و تیم آخر نیز به لیگ یک استان سقوط خواهد کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست