• تاریخ: 2016-10-24
  • شناسه خبر: 21059
  • 303 بازدید

پارک اختصاصی ویژه بانوان در بندرترکمن ایجاد می شود

ارکین نیوز-به مناسبت هفته تربیت بدنی نشست کارگروه بانوان با محوریت فعال شدن حوزه ورزش در بین جامعه زنان شهرستان برگزار شد. مسول کارگروه بانوان شهرستان در این نشست در خصوص ایجاد واحداث پارک بانوان گفت:در راستای ایجاد فضا ...

ارکین نیوز-به مناسبت هفته تربیت بدنی نشست کارگروه بانوان با محوریت فعال شدن حوزه ورزش در بین جامعه زنان شهرستان برگزار شد.

مسول کارگروه بانوان شهرستان در این نشست در خصوص ایجاد واحداث پارک بانوان گفت:در راستای ایجاد فضا ومحیطی ویژه برای بانوان قصد براین است یکی از پارکهای شهرستان با تجهیز وسایل ورزشب مخصوص بانوان در نظر گرفته شود.

پورقاز تصریح کرد:با همکاری شهرداری و اداره ورزش و جوانان این پارک ویژه و اختصاصی برای بانوان ایجاد خواهد شد که بانوان با فراغت بیشتری به انجام ورزش و سرگرمیهای مورد نظر در پارک اقدام نمایند.

وی خاطر نشان کرد:در حال حاضر بر سر یکی از پارکهای موجود در سطح شهرستان توافق شده که انشالله با توافقات انجام شده و تجهیز این پارک شاهد مکان ویژه وتخصصی برای ورزش بانوان در این فضا باشیم.

همچنین در این نشست در خصوص ساعت ویژه برای ورزش بانوان کارگروه برای نشاط وشادابی بیشتر مجموعه تصمیم گیری هایی اتخاذ شد/آوای ترکمن

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست