• تاریخ: 2015-05-18
  • شناسه خبر: 4147
  • 985 بازدید

ورزشگاه ۵ هزار نفری گنبدکاووس با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد

ارکین نیوز- ورزشگاه پنج هزار نفری گنبدکاووس عصر دوشنبه با حضور دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید. این ورزشگاه در زمینی به مساحت ۲۴ هکتار که عملیات اجرایی آن در شهریور سال ۷۸ آغاز شده است. این ورزشگ ...

81612947-6460932
ارکین نیوز- ورزشگاه پنج هزار نفری گنبدکاووس عصر دوشنبه با حضور دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

این ورزشگاه در زمینی به مساحت ۲۴ هکتار که عملیات اجرایی آن در شهریور سال ۷۸ آغاز شده است.

این ورزشگاه با گنجایش ۵ هزار تماشاچی دارای رختکن های مجزا ، زمین فوتبال استاندارد ، ساختمان های اداری ، پیست دو و میدانی شش خط با سازه اسکلت بتنی با قطعات پیش ساخته آماده بهره برداری شده است.

مدیر عامل شرکت توسعه ونگهداری اماکن ورزشی در خصوص این ورزشگاه گفت: این ورزشگاه با هزینه ای بالغ بر۱۷ میلیارد تومان آماده بهره برداری شد.

مصطفی مدبر افزود: این ورزشگاه قابل توسعه تا ۱۵ هزار تماشاگر را دارد.

در آیین افتتاح این ورزشگاه استاندار گلستان ، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس ، نماینده مردم شهرستان در مجلس ، امام جمعه ، مسوولان، مردم و جمع کثیری از علاقه مندان به ورزش حضور داشتند.

در آیین افتتاح این ورزشگاه علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی و هنری اقوام مختلف مردم ساکن در این شهرستان ، گروه های مختلف ورزشی نظیر ژیمناستیک ، زورخانه ای ، هندبال ، فوتبال ، طناب بازی ، رزمی و … به اجرای برنامه پرداختند.

شهرستان ۳۲۵ هزار نفری گنبدکاووس دارای ظرفیت های بالای ورزشی است بطوریکه در رشته های مختلف نمایندگانی در تیم های ملی دارد.
ایرنا

  • رحیم - 2015-05-19 در 6:46 ب.ظ

    مبارک گنبدی ها باشه..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست