• تاریخ: 2017-08-17
  • شناسه خبر: 23595
  • 416 بازدید

والیبال ساحلی بابلسر؛ معرفی چهار تیم برتر

ارکین نیوز-دور مقدماتی نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۶ به پایان رسید و چهار تیم مرحله نیمه نهایی مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ...

ارکین نیوز-دور مقدماتی نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۶ به پایان رسید و چهار تیم مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۶ از ۲۵ تا ۲۷ مردادماه به مدت سه روز در زمین های ساحلی بابلسر استان مازندران پیگیری خواهد شد.
در این دوره از رقابت ها که در رده سنی بزرگسالان و بدون محدودیت سنی برگزار می شود، ۱۱ تیم شرکت کردند که دور مقدماتی در دو گروه پیگیری شد و با معرفی چهار تیم برتر به پایان رسید.
بر این اساس تیم های شهدای منا گنبد (رحمان رئوفی _ بهمن سالمی)، شرکت خدمات پشتیبانی اقتصاد نوین (آق محمد سلاق _ حامد میرزاعلی)، اوج رامسر (عباس پورعسگری _ بهمن قلیپور) و شیرینی پدیده بندر ترکمن (پرویزفرخی _ بهنام توکلی) به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
مرحله نیمه نهایی فردا (جمعه) ساعت ۹ صبح پیگیری خواهد شد که برنامه آن به قرار زیر است:
شهدای منا گنبد – شرکت خدمات پشتیبانی اقتصاد نوین
اوج رامسر – شیرینی پدیده بندر ترکمن
تیم های برنده این مرحله به دیدار نهایی و تیم های بازنده به دیدار رده بندی نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۶ صعود می کنند.
همچنین برای رتبه های پنجم تا هشتم این رقابت ها در مرحله نیمه نهایی عصر امروز دو دیدار برگزار شد که تیم بابلسر (علیرضا آقاجانی _ جواد فیروزپور) موفق به شکست مجتمع فولاد بافق (محمد پورامینی _ بهنام حسن زاده) شد و در دیگر مسابقه این مرحله نیز تیم بندر ترکمن (عزیز امانیان _ وحید نیکوفر) مغلوب لوازم خانگی قادی (رضا نائینی _ امیر شوشتری زاده) شد.
بنابر این فردا دو دیدار این گروه نیز ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه برای تعیین مقام های پنجم و هفتم برگزار می شود که برنامه آن به قرار زیر است:
برای رتبه پنجمی: بابلسر – لوازم خانگی قادی
برای رتبه هفتمی: بندرترکمن – مجتمع فولاد بافق
۱۵۰ میلیون ریال پاداش برای تیم های اول تا هشتم این رقابت ها در نظر گرفته شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست