• تاریخ: 2016-10-26
  • شناسه خبر: 21110
  • 373 بازدید

هیوه چی: ضرورت تغییر نگاه به اسب و اسبداری در منطقه از سنتی به صنعتی

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت:ضرورت دارد نگاه به اسب و اسب داری در منطقه از سنتی به صنعتی تغییر کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”الیاس هیوه چی”در نشست هماهنگی برگزاری مسابق ...

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت:ضرورت دارد نگاه به اسب و اسب داری در منطقه از سنتی به صنعتی تغییر کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”الیاس هیوه چی”در نشست هماهنگی برگزاری مسابقات کورس سوارکاری در استان گلستان که در دفتر مدیر کل ورزش و امور جوانان استان برگزار شده بود به ضرورت تغییر نگاه به اسب و اسب داری در منطقه از سنتی به صنعتی اشاره کرد و گفت: باید به اسب و اسب داری در منطقه به عنوان یک صنعت نگریسته شود و با نگاه علمی به مسئله،زمینه رشد و ارتقای آن را فراهم نمائیم.

فرماندار شهرستان آق قلا خطاب به دست اندرکاران سوارکاری استان گفت: مسئولان استان و شهرستان های آق قلا ،گنبد کاووس و بندرترکمن همدل و همصدا،برای تحقق اهداف مورد نظر در توسعه این مهم تلاش خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در سایه این همدلی و وحدت،مدیریت استانی برگزاری مسابقات اسبدوانی محقق شده است، ابراز امیدواری کرد که با تداوم پشتیبانی از این ورزش،مالکان و مربیان اسب ها و چابکسواران به عنوان صاحبان اصلی این ورزش به خواسته های خود برسند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست