• تاریخ: 2015-12-03
  • شناسه خبر: 11321
  • 380 بازدید

هفته یازدهم مسابقات اسب‌دوانی پاییزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته یازدهم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد. حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار داشت ...

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته یازدهم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس، اظهار داشت: هفته یازدهم کورس اسب‌دوانی پائیزه کشور با شرکت ۷۲ چابک‌سوار در ۷ دور در مسافت یک‌هزار و ۲۰۰ متر و یک‌هزار و ۵۵۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این هفته از رقابت‌ها امان محمد قلرعطا با اسب باران، جواد آچاک با اسب شب‌ناز و یاسرجرجانی با ریوسی‌تی، ستار مهرانی با سایا، یاسرجرجانی با جیحان، عید محمد غراوی با اسب پاراکس و محمد خوجملی با دُل‌دُل طلا زودتر از دیگر چابک‌سواران به خط پایان رسیدند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تصریح کرد: در پایان این رقابت‌ها بیش از ۴۹۰ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر اهدا شد.

در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست