• تاریخ: 2015-11-06
  • شناسه خبر: 10185
  • 695 بازدید

هفته چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد برگزار شد

ارکین نیوز-هفته چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز جمعه با حضور انبوه تماشاگران مشتاق این ورزش سنتی و اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. در این هفته از مسابقات ۷۵راس اسب در هشت دور مخت ...

ارکین نیوز-هفته چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز جمعه با حضور انبوه تماشاگران مشتاق این ورزش سنتی و اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در این هفته از مسابقات ۷۵راس اسب در هشت دور مختلف به مسافت یک هزار متر به رقابت برخاستند و در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله ۲ تا ۶ امتیاز بود، اسب آهوچی اول شد و اسب های پرستو سونا و سایره به ترتیب مقام هاب دوم و سوم را کسب کردند.
در دور دوم مسابقات، اسب های سه تا چهار ساله ۰ تا ۶ امتیاز تروبرد داخلی رقابت کردند که در پایان اسب های توماتو ، میس مامبو و سرخه به ترتیب اول تا سوم شدند.
رقابت اسب های دو ساله مبتدی دو خون در دور سوم هفته چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد با برتری اسب ملودی اسپید به پایان رسید و اسب های الونیکس و ستایش به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند.
اسب کاررا برنده دور چهارم مسابقه بود که در گروه اسب های سه تا پنج ساله ۱۶تا ۲۲ امتیاز تروبرد داخلی رقابت می کرد و اسب های کولکتی کت و الیسا به مقام های دوم و سوم رسیدند و در دور پنجم مخصوص اسب های سه تا هفت ساله هندیکاپ دوخون نیز اسب های آتیک ، گل مژگان و بای بای به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.
در دور ششم، اسب های دو ساله ۸تا ۱۲ امتیاز دوخون با هم به رقابت پرداختند و در پایان اسب های آذامر ، پنتاگون و شاهان به مقام اول تا سوم رسیدند و در دور هفتم نیز اسب های یوشیتا، ناز محل و یونیک استار در گروه اسب های سه تا پنج ساله ۳۶تا ۴۶ امتیاز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
آخرین دور هفته چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد اختصاص به اسب های سه تا چهار ساله ۲ تا ۶ امتیاز دوخون داشت که در پایان این دور، اسب بایارد به مقام اول رسید و اسب های سیت استارز و سایا به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند.
در پایان این مسابقات مبلغ ۵۷۴میلیون ریال به صاحبان اسب های برنده به عنوان جایزه اهدا شد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست