• تاریخ: 2015-04-17
  • شناسه خبر: 3248
  • 1,073 بازدید

هفته چهارم رقابتهای سوارکاری کورس بهاره کشور در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-هفته چهارم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر جمعه در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد. در رقابت های این هفته که با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به سوارکاری برگزار شد، ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخو ...

81504160-6271803
ارکین نیوز-هفته چهارم رقابت های سوارکاری کورس بهاره کشور عصر جمعه در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد.

در رقابت های این هفته که با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به سوارکاری برگزار شد، ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در هفت دور ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها علاوه بر توزیع دو تن و ۲۵۰ کیلوگرم خوراک، جوایز نقدی به ارزش ۴۰۳ میلیون ریال به صاحبان اسب های اول تا سوم کورس های هفتگانه پرداخت شد.

نتایج هفته چهارم کورس بهاره گنبدکاوس به شرح زیر است.

کورس اول: ۱- زومبا ۲- ای قایماق ۳- یازقوش

کورس دوم: ۱- پرشین کینگ ۲- ایواونجر ۳- هیاهو

کورس سوم: ۱- باور ۲- اشکان خان ۳- دوای

کورس چهارم: ۱- مستر پائولتا ۲- ژوکند ۳- کاواکا کووا

کورس پنجم: ۱- یادگار مرجان ۲- پاریس ناز ۳- تیم پلاش

کورس ششم: ۱- هیچ دیو ۲- دوبی پاشا ۳- بوگاتی

کورس هفتم: ۱ – یادگارقره تپه ۲- برلشیک ۳- آی تکه

در این هفته از مسابقه ها جمع پیش بینی سه پره ۳۳۱ میلیون و ۵۷۰ هزار ریال بود که بین ۶۹ نفر از کسانی که بالاترین امتیاز (۲۴ امتیاز) را کسب کرده بودند، تقسیم شد.

مبلغ ۱۰۲ میلیون و ۲۲۳ هزار ریال برای پنج پره پیش بینی شده بود که به ۱۰۹ نفر با پیش بینی درست مسابقه ها، یعنی بالاترین امتیاز (۴۰ امتیاز) را به دست آورد، اهدا شد.

در پیش بینی مبلغ پنج پره علاقه مندان با خرید برگه های پیش بینی پنج اسب از کورس های دوم تا ششم در سه پره نیز با خرید برگه های پیش بینی سه اسب از کورس سوم تا ششم در این پیش بینی شرکت می کنند و در پایان افرادی که در مجموع پیش بینی امتیاز بالاتری به دست آورده اند صاحب مبالغ جمع آوری شده از محل خرید برگه ها می شوند.

کورس های سوارکاری کشور همه ساله در دو فصل بهار و پاییز در مجموعه زیبای سوارکاری گنبدکاووس برگزار می شود.
ایرنا

  • خداوردی طعنه - 2015-04-21 در 9:59 ب.ظ

    باسلام.هفته های پنجم وششم مسابقات کورس بهاره گنبد کاووس هم در<راه است .امیدوارم که:مربیان شهرستان اق قلا که:با اسبهایی که:دراختیار دارند بتوانند این هفته نتایج فابل قبولی درمسابقات کسب کنند.به خصوص که:این هفته اسبهای مثل اورتیناز واشکان خان وپرشین دیبا شانس کسب عنوان را دارند.بعد از اتمام این هفته بیشتر درباره نتایج بدست امده بحث خواهیم کرد//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست