• تاریخ: 2015-11-19
  • شناسه خبر: 10785
  • 1,556 بازدید

هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد برگزار شد

ارکین نیوز- مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد عصر روز پنجشنبه با برگزاری هفته هفتم این مسابقات در مجموعه سوارکاری این شهرستان پیگیری و اسب های برتر مسابقات این هفته معرفی شدتد. هفته هفتم این مسابقات در هفت دور به مسافت ه ...

ارکین نیوز- مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد عصر روز پنجشنبه با برگزاری هفته هفتم این مسابقات در مجموعه سوارکاری این شهرستان پیگیری و اسب های برتر مسابقات این هفته معرفی شدتد.

هفته هفتم این مسابقات در هفت دور به مسافت های یک هزار و یک هزار و ۲۰۰ متر و با شرکت ۷۵ راس اسب برگزار شد و در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن دوساله مبتدی بود، اسب جان سو اول شد و اسب های زورلی حبیب ایشان و شایلان حالت نیز به مقام های دوم و سوم رسیدند.
برندگان دور دوم این مسابقات که در گروه اسب های دو خون دو ساله دارای ۲ تا ۶ امتیاز برگزار شد، ریحانه ، آرزوی میلان و کلیپرر بودند که به ترتیب اول تا سوم شدند.
اسب های نژاد دوخون سه تا چهارساله دارای ۱۶ تا ۲۲ امتیاز نیز در دور سوم با هم رقابت کردند که در پایان اسب های پیرلو ، قلیچ بابا و سنگرشکن به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند و در دور چهارم نیز اسب های گلد لیدی ، سی آر سون و ایمپرشیال در گروه اسب های تروبرد داخلی سه تا چهار ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.
دور پنجم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز بود که در پایان این دور اسب های کروزر ، کومانچی و یادگار مرجانه اول تا سوم شدند و اسب های یونیک استار ، پاراکس و یوشیتا نیز در دور ششم در گروه اسب های دو خون سه تا پنج ساله ۳۶تا ۴۸ امتیاز به مقام اول تا سوم رسیدند.
در آخرین دور این هفته از مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد نیز اسب های ترکمن سه تا پنج ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز با هم رقابت کردند و در پایان اسب های گل تکه ، عقاب صحرا ۲ و آهوصحرا اول تا سوم شدند.
در پایان این مسابقات مبلغ ۵۱۶ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد و این مسابقات فردا ( جمعه) نیز با برگزاری هفته هشتم پیگیری می شود/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست