• تاریخ: 2016-01-12
  • شناسه خبر: 13120
  • 1,434 بازدید

هفته هشتم، هفته ای مهم در لیگ دسته یک/ترکمن صحرای آق قلا – کاله جوان

ارکین نیوز-هفته هشتم لیگ دسته یک والیبال روز چهارشنبه ۲۳ دیماه با هشت دیدار در حالی پیگیری می شود که صعود ۹ تیم به مرحله پلی آف قطعی شده است و سایر تیم ها برای هفت سهمیه دیگر مبارزه می کنند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ...

ارکین نیوز-هفته هشتم لیگ دسته یک والیبال روز چهارشنبه ۲۳ دیماه با هشت دیدار در حالی پیگیری می شود که صعود ۹ تیم به مرحله پلی آف قطعی شده است و سایر تیم ها برای هفت سهمیه دیگر مبارزه می کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان یادوارده ۲۰۰ شهید والیبالیست با حضور ۱۹ تیم در چهار گروه مقدماتی پیگیری می شود که ۱۶ تیم به مرحله نخست پلی آف صعود خواهند کرد.

هفته سوم دور برگشت این رقابت ها چهارشنبه ۲۳ دیماه در شهرهای شیراز، کرمان، تهران، ارومیه، دامغان، کاشان، رشت و آق قلا پیگیری خواهد شد.
در گروه یک این رقابت ها که چهار تیم شرکت کننده استرس صعود ندارند، دو مسابقه در هفته هشتم برگزار می شود که پارس مهر فارس در شیراز میزبان گل گهر سیرجان خواهد بود. گل گهر و پارس مهر به ترتیب با ۶ و ۴ امتیاز در رتبه های دوم و سوم این جدول قرار دارند.

رعد پدافند اصفهان نیز که صدرنشین گروه یک است در این هفته میهمان تیم انتهای جدولی لاستیک بارز کرمان خواهد بود که به نظر مسابقه سختی نخواهد داشت. نماینده اصفهان با ۸ امتیاز در صدر است و بارز با ۳ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

شهرهای تهران و ارومیه میزبانان هفته سوم دور برگشت لیگ دسته یک در گروه دوم این رقابت ها هستند. تیم مقاومت فرمانداری مهاباد که با ۱۵ امتیاز در صدر این گروه است و صعودش به مرحله پلی آف نیز قطعی شده است، میهمان عقاب تهران ۹ امتیازی است.

در دومین مسابقه نیز تیم های شهرداری جوان ارومیه و ملوان تهران به مصاف یکدیگر می روند شهرداری جوان ارومیه و ملوان تهران با ۸ و ۶ امتیاز در رتبه های سوم و چهارم این گروه هستند. شهرداری جوان ارومیه دو بازیکن خود را به حکم سازمان لیگ در این مسابقه در اختیار ندارد.

حمل و نقل سراسری سرمست که ۴ امتیاز دارد و در رتبه پنجم گروه دوم لیگ دسته یک قرار دارد، این هفته استراحت خواهد داشت.

در گروه سوم لیگ دسته یک و در هفته سوم دور برگشت، تیم شهرداری اراک صدرنشین میهمان متین دامغان خواهد بود. شهرداری اراک ۱۴ امتیاز دارد و متین با ۸ امتیاز در رتبه سوم است. متین یکی از بخت های صعود این گروه به پلی اف است که در صورت شکست میهمان خود به این هدف دست می یابد. شهرداری اراک یک بازیکن خود را در این مسابقه به حکم سازمان لیگ در اختیار ندارد.

آکادمی باریج اسانس کاشان در دومین مسابقه این گروه میزبان پاس خراسان خواهد بود. این دو تیم با ۳ و ۲ امتیاز در رتبه های چهارم و پنجم گروه هستند و پیروزی در این دیدار نقش مهمی در صعودشان به مرحله پلی آف خواهد داشت.

شهرداری بجنورد که با ۱۳ امتیاز در رتبه دوم این گروه است، این هفته استراحت دارد و صعودش نیز قبلا به مرحله پلی آف قطعی شده است.

در گروه چهارم لیگ دسته یک والیبال مردان تیم سازمان عمران شهرداری ساری که هفته پیش موفق به شکست ترکمن صحرای آق قلا شد و با ۱۷ امتیاز صدرنشین ماند، در هفته هشتم این رقابت ها استراحت دارد.

پنجاه و هفتمین دیدار لیگ دسته یک در شهر رشت برگزار می شود و سفیر گیلان میزبان آرشام بابلسر خواهد بود. سفیر با پنج امتیاز در رتبه سوم این گروه است و آرشام با یک امتیاز در جایگاه پنجم، نماینده بابلسر اگر در این مسابقه مغلوب شود، در دو دیدار باقی مانده خود امید کمی برای کسب امتیاز لازم صعود خواهد داشت.

در آخرین مسابقه هفته هشتم لیگ دسته یک تیم ترکمن صحرای آق قلا میزبان کاله جوان خواهد بود. کاله با ۱۵ امتیاز در رتبه دوم گروه چهارم است و ترکمن صحرا تنها ۴ امتیاز دارد و در جایگاه چهارم این گروه قرار دارد. کاله جوان در صورت کسب سه امتیاز این مسابقه صدرنشین خواهد شد.

برنامه کامل هفته هشتم لیگ دسته یک به قرار زیر است:

گروه یک:
شیراز، ساعت ۱۶؛ پارس مهر فارس – گل گهر سیرجان
کرمان، ساعت ۱۶: گروه صنعتی لاستیک بارز کرمان – رعد پدافند اصفهان

گروه دوم:
تهران، ساعت ۱۶: عقاب تهران – مقاومت فرمانداری مهاباد
ارومیه، ساعت ۱۶: شهرداری جوان ارومیه – ملوان تهران

گروه سوم:
دامغان، ساعت ۱۶: متین دامغان – شهرداری اراک
کاشان، ساعت ۱۶: آکادمی باریج اسانس کاشان – پاس خراسان

گروه چهارم:
رشت، ساعت ۱۶: سفیر گیلان – آرشام بابلسر
آق قلا، ساعت ۱۶: ترکمن صحرای آق قلا – کاله جوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست