• تاریخ: 2016-10-22
  • شناسه خبر: 21020
  • 242 بازدید

هفته نهم لیگ برتر فوتبال استان گلستان؛ پرسپولیس آق قلا استراحت/ چهارمین پیروزی متوالی آسیابی کلاله

ارکین نیوز-هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان گلستان با تساوی شهرآورد بندرگز و چهارمین پیروزی متوالی تیم شهید آسیابی کلاله آغاز شد. هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان گلستان عصر جمعه با برگزاری دو ...

ارکین نیوز-هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان گلستان با تساوی شهرآورد بندرگز و چهارمین پیروزی متوالی تیم شهید آسیابی کلاله آغاز شد.

هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان گلستان عصر جمعه با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در حساس‌ترین آن تیم‌های همشهری شاهین بندرگز و استقلال بندرگز به مصاف یکدیگر رفتند که این رقابت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در دیگر دیدار این هفته تیم شهید آسیابی کلاله در ادامه روند رو به رشد خود سه بر یک از سد میزبانش استقلال کردکوی گذشت تا به رده چهارم جدول صعود کند.

همچنین در این روز دیدار معوقه هفته هشتم میان تیم‌های دارایی گز و عقاب گنبد به میزبانی تیم دارایی برگزار شد که این دیدار با تساوی دو بر دو پایان یافت.

در جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان گلستان، تیم‌های عقاب گنبد و کشاورز علی آباد با ۱۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل در مکان‌های اول و دوم قرار دارند و تیم‌های استقلال بندرگز و شهید آسیابی کلاله با امتیاز مشابه ۱۲ به ترتیب در رده های سوم و چهارم جای گرفته‌اند.

همچنین تیم‌های دارایی گز با ۱۱ امتیاز، شاهین بندرگز با ۹ امتیاز، قزاق گرگان با هشت امتیاز، استقلال کردکوی با ۶ امتیاز و پرسپولیس آق قلا با پنج امتیاز به ترتیب در مکان‌های پنجم تا نهم ایستاده‌اند.

نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال گلستان جمعه هفتم آبان با برگزاری دو دیدار معوقه از هفته نهم به پایان می‌رسد که طی آن کشاورز علی آباد پذیرای دارایی گز است و عقاب گنبد میزبان قزاق گرگان خواهد بود.

لازم به ذکر است؛ قهرمان لیگ برتر فوتبال گلستان مجوز حضور در فصل آینده رقابت‌های زیرگروه کشور را به دست می‌آورد و تیم آخر نیز به لیگ دسته اول فوتبال استان سقوط خواهد کرد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست