• تاریخ: 2016-12-14
  • شناسه خبر: 21742
  • 309 بازدید

هفته ششم و هفتم کورس گنبدکاووس پنجشنبه و جمعه برگزار می شود

ارکین نیوز-رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس از برگزاری هفته ششم و هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در مجموعه سوارکاری این شهرستان خبر داد. نوربردی توسلی روز چهارشنبه اظهار داشت: هفته ششم ک ...

ارکین نیوز-رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس از برگزاری هفته ششم و هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در مجموعه سوارکاری این شهرستان خبر داد.

نوربردی توسلی روز چهارشنبه اظهار داشت: هفته ششم کورس روز پنجشنبه در هفت دور با شرکت ۷۸ راس اسب برگزار می شود.
وی گفت: جوایز هفته ششم این مسابقات مبلغ ۵۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال پیش بینی شده است که به صاحبان اسب های برنده پس از اعلام نتایج تست دوپینگ، اهدا می شود.
توسلی به برگزاری هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در روز جمعه هفته پیش رو نیز اشاره کرد و اظهار داشت: مسابقات این هفته با شرکت ۷۴ راس اسب در هفت دور برگزار می شود و مبلغ ۶۶۵ میلیون ریال جایزه برای صاحبان اسب های برنده پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: مسابقات هفته ششم و هفتم کورس پاییزه گنبدکاووس در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متری برگزار می شود.
به گزارش ایرنا برگزاری مسابقات اسبدوانی در دو فصل پاییز و بهار درشهرستان ۳۶۰ هزار نفری گنبدکاووس واقع درشرق استان گلستان قدمتی دیرینه دارد و این رقابت ها در بین مردم این منطقه بویژه ترکمن ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
علاوه بر گنبدکاووس، مسابقات اسبدوانی در دو شهرستان آق قلا و بندرترکمن نیز همه ساله در دو فصل بهار و پاییز برگزار می شود/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست