• تاریخ: 2015-11-13
  • شناسه خبر: 10473
  • 567 بازدید

هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدبرگزار شد

ارکین نیوز-در این هفته از مسابقات ۵۱راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت هزار و هزار و ۲۰۰ متر رقابت کردند و در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن سه تا شش سال دارای ۱۶ تا ۲۲ امتیاز بود اسب گل تکه زودتر از سایرین از خط پایان گذ ...

ارکین نیوز-در این هفته از مسابقات ۵۱راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت هزار و هزار و ۲۰۰ متر رقابت کردند و در دور اول که مخصوص اسب های ترکمن سه تا شش سال دارای ۱۶ تا ۲۲ امتیاز بود اسب گل تکه زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و به مقام اول رسید و اسب های ایلم آلتن و آق یایله به ترتیب دوم و سوم شدند.

اسب های نژاد دوخون دوساله مبتدی در دور دوم با هم رقابت کردند که در پایان اسب های کلین هورس ، شهاب و گل آیسا به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.

دور سوم مخصوص اسب های نژاد تروبرد داخلی سه ساله دارای ۲۶ تا ۳۴ امتیاز بود که در این دور، اسب ریو کین اول شد و اسب های سلنا طلایی و چرچیل به مقام هال دوم و سوم رسیدند و در دور چهارم نیز اسب های گل مژگان ، آتیک و سامر در گروه اسب های نژاد دوخون سه تا هفت ساله هندیکاپ به ترتیب اول تا سوم شدند.

در دور پنجم هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد نیز اسب های نژاد دوخون سه تا پنج ساله دارای ۲۴ تا ۳۴ امتیاز رقابت کردند که در پایان اسب های تایتانیوم ، سونا سروین و والونیا به مقام های اول تا سوم رسیدند و در دور ششم در گروه اسب های نژاد تروبرد داخلی سه تا چهار ساله دارای ۳۶ تا ۴۸ امتیاز هم اسب های سابرینا ، ریو کینگ و پهلوان اول تا سوم شدند.

اسب های شیرتکین ، پازن لرستان و پراغی نیز در دور هفتم که مخصوص اسب های نژاد دوخون سه تا پنج ساله مبتدی و نبرده بود، به مقام اول تا سوم رسیدند.

در پایان این هفته از مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد مبلغ ۵۴۶میلیون ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست