• تاریخ: 2016-12-15
  • شناسه خبر: 21751
  • 356 بازدید

هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز- رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر پنجشنبه با برگزاری هفته ششم این مسابقات در محموعه سوارکاری این شهرستان و با حضور انبوه مشتاقان این ورزش اصیل منطقه دنبال شد. این هفته از مسابقات در هفت دور مختلف ب ...

ارکین نیوز- رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر پنجشنبه با برگزاری هفته ششم این مسابقات در محموعه سوارکاری این شهرستان و با حضور انبوه مشتاقان این ورزش اصیل منطقه دنبال شد.

این هفته از مسابقات در هفت دور مختلف به مسافت ۱۰۰ و ۱۲۰۰ متر و با شرکت ۷۸ راس اسب برگزار شد و در کورس اول که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله مبتدی بود اسب پاشا بجنورد اول شد و اسب های یل فام و یلدرم گل دوم و سوم شدند.
در دور دوم اسب های دوخون دوساله مبتدی رقابت کردند که در انتها اسب تایفون زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و در پی او نیز اسب های دازقوش و ایرانیکا به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسب رویال کلاسیک برنده دور سوم ششمین هفته رقابتهای اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در گروه اسب های تروبرد دو ساله ۲ تا ۶ امتیاز بود و مقام های دوم و سوم این دور را نیز اسب های مجستیک و فونگ هج از آن خود کردند.
دور چهارم محصوص اسب های دوخون دوساله ۲ تا ۶ امتیاز بود که قهرمان آن اسب ویمتو معرفی شد و اسب های ماه سلطان و کوانتوم نیز دوم و سوم شدند و در دور پنجم نیز اسب های آرای ، الچی بای و کینگ کیا به ترتیب مقام های اول تا سوم را در گروه اسب های دو خون سه و چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز از آن خود کردند.
رقابت اسب های دو خون سه و چهار ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز در دور ششم برگزار شد که اسب الونیکس قهرمان این دور شد و اسب های استیکت و سحرخاتون به مقام های دوم و سوم رسیدند.
اسب های دوخون دوساله نبرده برگزار کننده آخرین دور هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس بودند که در انتها اسب تک گل زودتر از سایرین ازخط پایان گذشت عناوین دوم و سوم نیز به اسب های چشمه و ماه گون رسید.
به گزارش ایرنا در پایان این مسابقات مبلغ ۵۷۷میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست