• تاریخ: 2015-12-26
  • شناسه خبر: 12340
  • 434 بازدید

هفته شانزدهم کورس اسبدوانی پاییزه گنبد برگزار شد

ارکین نیوز- هفته شانزدهم مسابقات کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، در هفته شانزدهم این رقابت ها عصر جمعه ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی در هف ...

ارکین نیوز- هفته شانزدهم مسابقات کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته شانزدهم این رقابت ها عصر جمعه ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی در هفت دور هزار، هزار و ۲۰۰ و هزار و ۷۰۰ متری به رقابت پرداختند که در پایان ۵۱۶ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب های اول تا سوم کورس های هفت گانه اهدا شد.

در دور اول اسب های ترکمن دو ساله و دو تا ۱۰ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که جواد آچاک با اسب سایلان زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و آرمین آق آتابای با اسب شراره ایلکا و عیدمحمد غراوی با اسب لاچین رازی به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب های دوخون دو ساله با امتیاز مبتدی به مسافت هزار متر بود که بنیامین جرجانی با اسب اولترا اسپید عنوان اول را به دست آورد و کمال دالیجه عطا با اسب های پریون و عیدمحمد غراوی با اسب پوینده به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب های دوخون دو ساله و هشت تا ۱۸ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که بنیامین جرجانی با اسب استیکت موفق به کسب مقام اول شد و یاسر جرجانی با اسب ریوسیلوا و کمال دالیجه عطا با اسب پاددرگل به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب های تروبردداخلی دو ساله و هشت تا ۱۸ امتیازی به مسافت هزار و ۲۰۰ متر شکل گرفت که بنیامین جرجانی با اسب هیمالیا زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و آرمین آق آتابای با اسب تاوامیست و یاسر جرجانی با اسب ریوچندو به ترتیب دوم و سوم شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست