• تاریخ: 2015-08-08
  • شناسه خبر: 6959
  • 2,177 بازدید

هفته سوم مسابقات اسب دوانی تابستانه کشور در بندرترکمن برگزار شد

ارکین نیوز – خدای وردی طعنه : هفته سوم مسابقات اسب‌دوانی کورس بهاره کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان بندرترکمن برگزار شد. در رقابتهای این هفته که در حضور خیل عظیم تماشاگران علاقمند به این رشته مفرح برگذار شد ۷۲راس ا ...

ارکین نیوز – خدای وردی طعنه : هفته سوم مسابقات اسب‌دوانی کورس بهاره کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان بندرترکمن برگزار شد.
در رقابتهای این هفته که در حضور خیل عظیم تماشاگران علاقمند به این رشته مفرح برگذار شد ۷۲راس اسب از نژادهای((ترکمن/دوخون))در ۸دور۱۰۰۰متری بایکدیگر به رقابت تنگاتنگی پرداختنند .
در دور اول اسبهایی از نژاد ترکمن در امتیاز ۱۶تا۲۲ اسب نیلوفر عقیل با سوارکاری یاسر جرجانی قهرمان اسب آهوصحرا باطاهر گوگ نژاد نائب قهرمان واسب پوربه با آرمین آق آتابای سوم شد.
در کورس دوم اسبها از نژاد ترکمن در امتیاز ۲۴تا۳۲ اسب قره گوز با چابکسواری کمال صالحپور اول اسب برلشیک با آرمین آق آتابای دوم اسب ایران طلا با نورمحمد بهادر عنوان سومی را کسب کرد.
در دور سوم از این هفته اسبهایی در نژاد دوخون سن۲سال مبتدی اسب النترا با سوارکاری کمال عطا اول واسب کارادایی بانورمحمد بهادر واسب آنتیک با ابوطالب چاری زاده مقامهای دیگر را بدست آوردند.
در دور چهارم اسبهای دوخون ۲ساله در امتیاز ۸ ودر مسافت ۱۰۰۰متر اسب آرزو بالام با سوارکاری بنیامین جرجانی اول واسب آلچی بای با عید محمد غراوی دوم واسب کژال با کمال عطا سوم شد.
در دور پنجم از این رقابتها اسبهایی از نژاد دوخون از سن ۳تا۶سال در امتیاز ۵۰تا۶۲ اسب دفل خان باچابکسواری محمد خوجملی قهرمان اسب بلک بوگاتی با کمال عطا نائب قهرمان واسب بلوگا با بنیامین جرجانی به مقام سوم نائل گشت .
در دور ششم اسبهای دوخون ۳سال در امتیاز۲تا۶ اسب ماتیکان باسوارکاری عبدالناصر قزل اول اسب کاسترا با پیمان قلر عطا دوم واسب بتمن با یاسر جرجانی سوم شد .
در دور هفتم اسبهای دوخون ۳تا۸سال در امتیاز ۲۴تا۳۴ اسب پاراکس با سوارکاری عیدمحمد غراوی قهرمان اسب آنیل با احمد پقه نائب قهرمان واسب اسکیپی۱ با قربان محمد اودک عنوان سومی را از ان خود کرد .
در دور پایانی وهشتم این رقابتها اسبها در نژاد دوخون سن ۳تا۴سال در امتیاز ۱۸تا۲۲ اسب اورتیناز با سوارکاری بنیامین جرجانی اول و اسب صدرانا بامحمد خوجملی دوم واسب آذرا با عید محمد غراوی مقام سوم را بدست اورد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست